„Medea klinika“ darbuotojai jau gyvena įkurtuvių nuotaikomis

2017-05-20, Kęstutis JOČYS

Ant klinikos durų, rajono spaudoje pasirodė skelbimai, kad „Medea klinika“ birželio pradžioje keliasi į naujas patalpas. O tai reiškia, kad senosios Rusnės gatvėje tapo ankštos.

Laikas parodė, kad mes esam reikalingi

„Medea klinika" kūrėjas ir vadovas Artūras Skikas priminė, kad jų įstaiga skaičiuoja 10 – uosius gyvavimo metus. „Didėjantis pacientų skaičius rodo, kad Šilutėje esam reikalingi, juk, jei jų nebūtų, dingtų ir noras kažką naujo nuveikti, kurti ir plėstis. Atverčiame naują lapą. Senosios patalpos tapo ankštokos, turėjom nepatogumų su senjorais, kai jiems reikėdavo užlipti į  antrąjį aukštą. Probleminis buvo ir automobilių parkavimas. Idėją apie naujas patalpas brandinom 3 metus ir po kelių variantų išsirinkom, berods, tinkamiausią: su patogiu privažiavimu, liftu, erdviais kabinetais, beveik miesto centre, „Purienos“ kaimynystėje, Gluosnių g. 4“,- pradėjo pokalbį gydytojas.

Teikiamų paslaugų spektras didės.

Nuo 2016 metų Šilutės „Medea klinika“ priklauso medicinos paslaugas teikiančių įmonių grupei „MPG“. Centralizuotas valdymas taupo kaštus, todėl klinikai atsirado galimybė įsigyti naujos įrangos, išplėsti dirbančių specialistų spektrą. Dauguma paslaugų apmokamos iš PSDF biudžeto. Kadangi teritorinės ligonių kasos dėl kai kurių paslaugų nesudaro su klinika sutarties, o šių paslaugų Šilutės gyventojams labai reikia, paslaugos teikiamos mokamai. „Turim gydytojų, kurie atvažiuoja pas mus jau visą dešimtmetį. Ir gydytojams gerai, ir pacientai patenkinti“,- sakė klinikos vadovas.

Reikia keisti valstybės požiūrį į medikus

A. Skikas pagarbiai atsiliepė apie savo kolektyvą. Anot vadovo, „dauguma darbuojasi nuo pat pradžios, kaitos beveik nėra – matyt, tenkina darbo sąlygos, atmosfera. Gydytojų atlyginimai priklauso nuo uždirbtų pajamų įmonei – kuo daugiau darbuojiesi, tuo daugiau gauni. Gaila, kad TLK mokami įkainiai už paslaugas yra juokingai maži, nepagrįsti jokia logika. O juk gydytojas neša tokią pat atsakomybę dėl paciento sveikatos, ar jis dirba pas mus, ar užsienyje“,- su nusivylimu kalbėjo gydytojas.

„Naujuoju adresu Gluosnių g. 4 pacientus pasitiksime erdvesnėse, gražesnėse patalpose, geresnėmis diagnostikos galimybės – įsigyti 2 nauji modernūs echoskopai, rentgeno tyrimai atliekami skaitmeniniu rentgeno aparatu, atnaujinome ir ginekologinę įrangą. Artimiausiu metu planuojame dar daug naujovių“, - džiaugiasi klinikos vadovas A. Skikas.  


Straipsnio komentarai

Augustina2020-01-31
Nesuprantu vieno dalyko,gal kas galetumet paaiskinti?Zodziu nuvykome pas LOR gyd.Skika,kadangi vyrui is nosies bego smarkiai kraujas.Taigi,jis paziurejo ir sako:Vaziuokite i Klaipeda ten uzdegins,netgi parode kurioje vietoje reikia uzdeginti.Nejaugi gyd.Skikas nesugeba atlikti paprasto prideginimo ,ar jam nepriklauso???????? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
G.G2019-05-07
Malonus gydytojas. Savo darbo profesionalas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jonas2017-05-30
Kodel Šilute neturi gastroenterologo,argi visi sveiki?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
fddg2017-05-22
Jei gerai atsimenu Skikas buvo sveikatos viceministras ir buvo pagautas su kyšiu, berods 20 tūkst. Lt. tai bent vadovas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vytia2017-05-21
Patalpos yra gerai.reiktu ir gydytoju geresniu,nes nevisi dabartiniai gydo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
zbignevas2017-05-20
SKIKAS NEMOKEJO PAIMTI KYSIO. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Sigita Petrosiene2017-05-20
Aciu gyd.Skikui,aciu visiems ,kas prie to prisidejo.Labai svarbu jaustis saugiems,zinant,kad ligai uzklupus bus kur kreiptis,nereikes lektiti i kita miesta.Sekmes ir kuo daugiau atradimu zmogaus sveikatai stiprinti,uzkirsti kelia ligoms.ACIU
.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?