Ožiaragis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-19, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Ožiaragis.
Shutterstock nuotr. / Ožiaragis.

Žvaigždės spėja, kad 2015-aisiais Ožiaragiai ieškos atsakymų į visus jiems rūpimus klausimus. Tačiau skubėjimas bei įžvalgos trūkumas Ožiaragius ves į aklavietę, tad ne į visus klausimus jiems pavyks rasti paaiškinimus. Žvaigždės šiam Zodiako ženklui rekomenduoja svarbius sprendimus priimti metų pabaigoje.

2015-ųjų horoskopas įspėja Ožiaragius, kad jie kaip magnetas trauks prie savęs nesąžiningus žmones, aklai pasitikės vaidmainiais. Šiam ženklui prireiks nemažų pastangų, kad galėtų atskirti pelus nuo grūdų ir suprasti, kas yra draugas, o kas – priešas. Būkite atsargūs su naujais pažįstamais, neskubekite jiems atverti savo sielos ir namų durų.

Karjera ir finansai

Ožkos metais Ožiaragiams, norintiems kilti karjeros laiptais, užsidegs žalia šviesa. Tikėtina, kad jums patikės atlikti svarbų darbą, ir jūs turėsite galimybę pademonstruoti savo gabumus. Neliksite nepastebėti – darbdavys palankiai įvertins jūsų pastangas. Šio ženklo atstovai, ieškantys darbo, tikėtina, ras trokštamą ir gerai apmokamą darbą.

Pajamų padidėjimo galima tikėtis antroje metų pusėje. Pinigų srautas nebus didelis, bet pakankamai stabilus. Didesnių pajamų galima tikėtis vasaros pradžioje, bet atminkite, už gražias akis niekas nemokės, turėsite įdėti sunkaus darbo ir kantrybės.

Daugumai Ožiaragių susidarys įspūdis, kad jie yra labai arti pergalės, bet laimės paukštė vis slys jiems iš rankų. Iš dalies taip ir bus, pripažinimas ir sėkmė vis aplenks jus. Nenukabinkite nosies, tai laikina. Metų pabaigoje jums būtinai pasiseks: karjera ir finansinė gerovė pradės kilti kaip ant mielių.

Metų pradžioje Ožiaragiai gali sulaukti įtartinai viliojančio pasiūlymo. Neužkibkite, nes galite pakliūti į spąstus.

Sveikata

2015 metais Ožiaragiai sveikata nesiskųs. Galbūt sirgsite peršalimo ligomis, bet jas lengvai išgydysite namų sąlygomis.

Mažieji Ožiaragiai turėtų atkreipti dėmesį į dienos režimą. Pavasarį nuo per didelio krūvio mokykloje, galimas pervargimas ir avitaminozė. Susiklosčiusią situaciją greitai ištaisys grynas oras, ramus miegas ir daugiau vaisių racione.

Jauni Ožiaragiai bus puikios formos. Norintys atsikratyti žalingų įpročių, turėtų pradėti tai daryti vasario mėnesį. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti akių profilaktikai – dirbdami prie kompiuterio ar žiūrėdami televizorių, darykite pertraukas, nepamirškite skirti laiko akių pratimams.
Vyresnio amžiaus Ožiaragiai turėtų skirti dėmesio skrandžio ligoms – gerkite tik švarų vandenį ir vartokite šviežius maisto produktus. Kokybiška bei subalansuota mityba padės jums išsaugoti sveikatą bei grožį, o kasdieninai pasivaikščiojimai gryname ore apsaugos nuo aukšto kraujo spaudimo, stuburo ligų bei kitų negalavimų. Artėjančiais metais Ožiaragiams labai naudingi bus jogos pratimai.

Meilė

Vienišiems Ožiaragiams 2015 metais žvaigždės iki rugsėjo mėnesio nežada lemtingų susitikimų. Tačiau rudens pabaigoje ir žiemą jūsų galimybės sutikti gyvenimo laimę gerokai padidės. Mažai tikėtina, kad naujas išrinktasis bus jūsų bendradarbis/-ė. Greičiausiai tai bus atsitiktinė pažintis viešajame transporte ar tiesiog gatvėje.

Visus artėjančius metus vyrai Ožiaragiai rodys savo džentelmeniškumą, o moterys skleisis visu savo grožiu, jos bus tikros damos. Aplinkiniai pastebės jūsų grožį, spinduliuojanti iš vidaus, ir elgis su jumis ne kaip su kolega ar pažįstamu, o būtent kaip su priešingu lyties atstovu. Su Ožiaragiais aplinkiniai nuolat flirtuos, o šie savo ruožtu labiau pasitikės savimi ir bus geresnės nuotaikos.

Jau sukūrusiems šeimą Ožiaragiams horoskopas žada  gana ramų, be rūpesčių laikotarpį. Kartais jums atrodys, kad jausmai vėsta, bet šią klaidingą nuojautą lengvai ištaisysite su mylimuoju nuėję į kiną ar pakvietę romantiškai vakarienei. Pavasarį, tikėtina, teks padirbėti – turėsite uždegti jausmų kibirkštį iš naujo. Vienišiems Ožiaragiams žvaigždės meilės reikaluose nieko gero nežada. Turite būti kantrūs ir laukti savo laimės.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?