Lietus neužgesino metikų entuziazmo nugalėti

2017-05-19

Palangoje surengtame šalies jaunučių, jaunių ir jaunimo metimų čempionate į prizininkų gretas prasimušė Vilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkai. Dviguba čempione tapo jaunutė Gintarė Paulauskaitė, laimėjusi ieties metimo ir rutulio stūmimo varžybas (kūno kultūros mokytojas Bronius Mulskis). Gerai pasirodė ir kiti vilkytiškiai.

„Palangos taurės“ varžybos vyko dvi dienas. Oras metikų nelepino: antrąją čempionato dieną lijo. Bet lietus neužgesino jaunųjų lengvaatlečių noro rungtis. G. Paulauskaitė 400 gramų ietį švystelėjo 38,15 m. Gintarės rezultatas net trimis metrais buvo geresnis nei antrosios vietos prizininkės. O septintokas Marius Rudzevičius 500 g ietį numetė 52,90 m ir aplenkė metais vyresnius varžovus. Jo rezultatas – geriausias šio sezono šalies jaunučių pasiekimas. Gaila, kad šis 13-mečių vaikų rekordas nebuvo įregistruotas, nes M. Rudzevičius mėnesiu vyresnis. Beje, ieties metikų vaikų rekordas ketveri metai priklauso Vilkyčių pagrindinės mokyklos auklėtiniui Justinui Gerdviliui. Justino rezultatas -50 m.

Palangoje startavę vilkytiškiai ietis metikai Dovydas Virbinskis jaunučių varžybose liko ketvirtas, o jaunis Mantas Rudzevičius užėmė 5-ją vietą. Mergaičių rutulio stūmimo varžybose pirmąją vietą užėmė G. Paulauskaitė, nustūmusi 3 kg sveriantį įrankį 11,80 m.