Aplinkos tvarkymas – ne vienos dienos akcija

2017-05-21, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Ramučių kaimo moterys darbo įrankius parūpino visiems atėjusiems į talką.
Ramučių kaimo moterys darbo įrankius parūpino visiems atėjusiems į talką.

Ne tik akcijos metu „Darom“ ramutiškiai puoselėja savo bendruomenės teritoriją. Tvarkyti aplinkos ir kitomis dienomis  atskuba  Ramučių kaimo bendruomenės „Navata“ nariai. Visą aplinką stengiamasi sutvarkyti balandžio mėn.

Talkų metu visuomet netrūksta geros nuotaikos, juoko ir pasikalbėjimų. Šiemet moterys grėbė užsilikusius medžių lapus, tvarkė darželius. Jaunimas krovė šiukšles į vežimą ir išvežė jas į tam skirtą vietą. Vyrai karpė gyvatvores. Pasodinta ir nemažai medžių. Ąžuolų giraitėje nuo šiol jų oš dar daugiau, o prie bendruomenės namų jau šį rudenį tikimasi, kad raudonuos ir šermukšnių uogos. Mažiausieji susitvarkė savo žaidimų kambarį.

 Po darbų visi tradiciškai susėdo prie arbatos puodelio. Aptarė daug svarbių bendruomenei klausimų. Vienas iš jų - artėjančios tradicinės kaimo šventės „Mes ir vėl susitikome“ organizavimas. Nutarta, kad šiemet ji vyks birželio 2-3 dienomis. Ketinama renginio dalyviams pateikti ne vieną staigmeną.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Su baltu pavydu2017-05-21
Nepažįstu šių žmonių, bet laikraštyje dažnai ši bendruomenė minima ir manau tai turėtų būti pavyzdžiu visiems - kokie aktyvūs, darbingi! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?