Vandenis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-19, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Vandenis.
Shutterstock nuotr. / Vandenis.

Metai puikiai tinka visiems Vandenio sumanymams įgyvendinti. Asmeniniame gyvenime jų neaplenks laimė, o darbe ir kūryboje lydės sėkmė.

Ožkos iš prigimties labai artimos Vandeniams. Jie vienodai smalsūs, bendraujantys, draugiški bei santūrūs. Nors Vandeniai ir nesutverti sunkiam darbui, tai kūrybingos asmenybės, kurios gali įgyvendinti visus savo įgeidžius.

Vandeniai, per daug nesiversdami per galvą, į darbą dės tiek pastangų, kiek jiems atrodys reikalinga, o metų gale pasieks sėkmingų rezultatų. Laimė bei sėkmė šio Zodiako ženklo laukia ir asmeniniame gyvenime, ir kūrybingų sumanymų įgyvendinime.

Metų viduryje Vandeniai, tikėtina, sutiks artimą sielą, kuri pakeis šio Zodiako ženklo gyvenimą. Horoskopas žada, kad 2015 metų sausį Vandeniai susitiks su žmonėmis, kurie kažkada jiems buvo artimi. Šiuo laikotarpiu Vandeniai moterys keis savo įvaizdį, tobulins figūrą arba laikysis dietos. Vandenių vyrų taip pat laukia permainos, ypač santykiuose su priešinga lytimi.

Karjera ir finansai

Ožkos metais Vandeniams dažnai teks dirbti ne tą darbą, apie kokį jie svajoja, todėl neverta tikėtis kilimo karjeros laiptais. Juk darbas turi patikti, o ne tik nešti finansinę naudą. Žvaigždės žada, kad Vandenių gyvenime atsiras naujas pažįstamas, kuris sugebės jų kūrybingumą nukreipti tinkama vaga.

Vandeniai mėgsta daryti įtaką žmonėms, jie moka kitus sužavėti savo idėjomis. Tad sėkmingiausios darbo kryptys šiam ženklui – kūryba bei prekyba. Šios kryptys gali būti tokios sėkmingos, kad idėja, sumanyta kaip hobis, gali atnešti labai gerą pelną. Metų pabaigoje dėl kažkokių nesutarimų Vandeniai greičiausiai paliks neįdomų, nuobodų ir neturintį perspektyvų darbą.

Kovo–balandžio mėnesiais Vandenių laukia dideli pokyčiai darbe, su kolegomis susiklostys neramūs santykiai. Birželį, tikėtina, susirasite naują darbą.

Vasaros viduryje kai kurie Vandeniai sugalvos padaryti būsto remontą, nusipirkti naujų baldų ar tiesiog atnaujinti interjerą. Žvaigždės perspėja – leiskite tik savo pinigus, nesiskolinkite ir neskolinkite kitiems.

Vasaros pabaigoje teks sunkiai dirbti, spręsti perspektyvos galimybes. Galimas sėkmingas pokalbis su darbdaviu dėl kilimo karjeros laiptais. Rugsėjį Vandeniai užsimanys poilsio ir vienatvės, bet turės prisiversti dirbti, nes horizonte pasirodys nauji tikslai ir galimybės. Tikėtina, kad artimoje aplinkoje pasirodys žmogus, su kuriuo užmegsite daug žadantį romaną.

Spalio mėnesį Vandeniai turėtų būti atsargūs su naujais darbo pasiūlymais, o į naujus mokslus galite kibti drąsiai: mokykitės naujų kalbų, kelkite kvalifikaciją, atraskite naujus įgūdžius.

Sveikata

Artėjančiais metais Vandeniai netūrėtų skųstis sveikata. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai daro esminę klaidą: jie nemėgsta gydytojų ir tradicinės medicinos. Jeigu atsiranda kokių nors negalavimų, jie dažnai imasi savigydos. Atminkite, taip galite sukelti rimtų sveikatos problemų ir paskatinti komplikacijas.

Horoskopas pataria nesigydyti savarankiškai, savo nuožiūra nevartoti antibiotikų. Kitas pavojus slypi Vandenių veiklume: galite taip apkrauti savo organizmą, kad neišvengsite problemų su nugara. Metų pabaigoje gali sutrikti inkstų bei šlapimo ir lyties organų veikla, dėl to galite atsidurti ligoninėje.

Visus ateinančius metus Vandeniai rūpinsis savo svoriu, tai pagirtina, bet horoskopas pažymi, kad ne visada bus pasirinktos tinkamos priemonės svoriui numesti. Lieknėjimui reikalinga ne tik motyvacija, bet stipri valia bei gera sveikata. Norėdami sėkmingai mesti svorį, išbraukite iš savo raciono saldumynus. Visus metus Vandeniai turi rūpintis savo mityba, kad išvengtų apsinuodijimo.

Vasarą žvaigždės rekomenduoja išvykti į kelionę – praplėsite akiratį bei patirsite ryškių įspūdžių, o galbūt patirsite romantišką nuotykį.

Meilė

Pirmąjį 2015 metų mėnesį Vandenių gyvenimas bus susijęs su buvusiais mylimaisiais. Kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai nuspręs grįžti pas buvusį partnerį, kiti gi sudėlios visus taškus virš „i“ esamuose santykiuose. Vasario mėnesį didelių permainų nebus, nebent spontaniškai su kuo nors susipažinsite. Tačiau žvaigždės nerekomenduoja pradėti naujų santykių. Verčiau puoselėkite santykius su esamu partneriu.

Gaivus permainų vėjas asmeniniuose santykiuose papūs kovo mėnesį. Tikėtina, užsimegs nauja pažintis, kuri peraugs į naujus jausmus. Birželį Vandeniams reikės būti kantriems, įsijausti į partnerio vaidmenį. Svarbus bus kiekvienas žodis, kiekviena bendravimo akimirka. Horoskopas pataria išvykti į kelionę kartu su partneriu, naujos emocijos sustiprins santykius.

Antroje metų pusėje astrologai Vandeniams rekomenduoja būti nuoširdiems su tais, kurie jiems brangūs. Pasitikėjimas bei atvirumas apsaugos nuo dviprasmiškų žodžių bei poelgių. Jeigu norite šiltų santykių, rūpinimosi vienas kitu – būkite atviri, aptarkite nuogąstavimus su mylimuoju.

Vandeniai, kurie dar nesurado savo antrosios pusės, turėtų būti atidūs naujiems pažįstamiems. Bet neskubėkite kiekviename žmoguje matyti savo mylimojo, prie savęs pratinkite palaipsniui.

Vandeniams, turintiems šeimą, horoskopas rekomenduoja pramogauti ir leisti laisvalaikį su visa šeima, taip dar labiau sutvirtinsite santykius.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?