Švėkšniškis Mindaugas Nogaitis pristato vaizdo klipą „Pamary"

2017-05-22

Dainų autorius ir atlikėjas, kolekcininkas, privataus bandonijų ir armonikų muziejaus įkūrėjas, pedagogas, "Jokubėlio" nominantas, gyvenantis Vilkų Kampe (Švėkšnos seniūnija), nusifilmavo muzikiniame vaizdo klipe "Pamary". Dainos autorius yra pats M. Nogaitis. Klipo autorius švėkšniškiams gerai pažįstamas operatorius Antanas Bružas. Kuriant klipą taip pat prisidėjo ir švėkšniškis Vytautas Marcinkevičius, kuris filmavo pasitelkiant į pagalbą droną.

Tiesa, pats vaizdas buvo nufilmuotas dar užpraeitą vasarą, o dienos šviesą išvydo tik šiomis dienomis. Kaip pasakojo pats atlikėjas, taip atsitiko dėl asmeninių priežasčių. Po skaudžių artimų žmonių netekčių M. Nogaitis ilgai neėmė į rankas jokio instrumento, o ir dainos iš jo lupų neskambėjo. Tad visa muzikinė veikla kurį laiką buvo atidėta.
Kalbant apie klipą, pasak M. Nogaičio, jis pats nebuvo jo iniciatorius. Šis vaizdo ir garso montažas gimė dėka jo draugų. "Aš nė prie ko, mane atvažiavo, pasiėmė ir išsivežė į Ventę Vytautas Marcinkevičius su Antanu Bružu", - sakė atlikėjas. 

Kviečiame įvertinti:


Straipsnio komentarai

Vytautas2017-05-25
Daugiau tokiu zmoniu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Arena2017-05-25
Nuostabu!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Lilija2017-05-25
Labai šaunu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Danguolė2017-05-24
Labai šaunu! Šaunuolis!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
www sveksna. com.2017-05-23
Matosi , kad linksmas zmogelis. Prie meno is prigimties. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ruta2017-05-23
Saunuolis Mindaugai sekantis klipas gal apie Sveksna tik nesustok.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ilona2017-05-22
Labai smagu,kad apie mūsų Ventės ragą sukūrei klipą,dėkui Mindaugui ir jo draugams,manau kad ši daina mums pamariškiams liks kaip vietinis himnas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
adiv2017-05-22
Mindaugai,labai graži daina,buvai,esi ir būsi meno žmogus,pirmyn.


Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Taip2017-05-22
Aciu nuostabu gal net savo dainas atliksite vilku kampo kaime kokioj sventej stiprybes jums Komentaras patinka Komentaras nepatinka