Šventiniame koncerte – pergales skynę pasirodymai

2017-05-29, Karolina TOLEIKYTĖ

Kiekvieną pavasarį šokių kolektyvas „Žvaigždūnė” surengia  gimtadienio koncertus, kurių nekantriai kasmet laukia ne tik šokėjų tėveliai ir gerbėjai, bet ir visi šilutiški­ai, bei buvusios šokių klubo „Žvaigždūnė” šokėjos. Šiemet švęstas jau 24 – asis. „Nuotaika gera, manau, koncertas tikrai pavyko“ – po koncerto „Šilokarčemai“ sakė kolektyvo vadovė Loreta Stanelienė rankose laikydama gausybę pavasario gėlių.

Vėl kultūros ir pramogų centro scenoje

Pilną salę svečių Ši­lutės kultūros centre surinkęs merginų šokių kolektyvas pritrenkė įspūdinga naujų šokių programa. „Žvaigždūnė“ šiais metais švietė ypač ryškiai. Kolektyvas skynė pergales ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose šokių kolektyvų konkursuose. Visus šventinio pasirodymus lydėjo aplodis­mentai ir susižavėjimo šūksniai. Koncertą pradėti buvo patikėta vyriausiųjų merginų  grupė „Mensa“ su jų šokiu „Speed Up“.

24 -ąjį sezoną „Žvaigždūnė" pradėjo vasarą Ispanijoje, konkurse „Under Spanish sky“, kuris vyko žymiojoje ir labiausiai lankomoje Ispanijos Kosta Bravos pakrantėje, populiariausiame jaunimo kurorte Lloret de Mar. Šį rudenį šokėjai vyko į konkursą „Baltic Amber“ Lenkijoje. Lietuvoje dalyvavo konkursuose „Sidabrinės snaigės", „Olimpinės gėlės" ir „Rising Stars“ Klaipėdoje, konkursuose „Šokio erdvėje" ir „Šokio fiesta" Kaune, tarptautiniame šokių čempionate „Dance revolution“ Vilniuje.

Prieš mėnesį 3 kolektyvo grupės grįžo iš konkurso Prahoje, kur laimėjo tris l-ąsias vietas ir pateko į superfinalą, kuris vyks spalio mėnesį Sankt Peterburge. Gimtadienio koncerto metu į sceną šokėjos išnešė per sezoną iškovotas taures kaip padėką savo publikai bei šokėjų tėveliams, kolektyvo gerbėjams ir svečiams.

„Žvaigždūnė“ – ne tik šokių kolektyvas, bet ir sėkmės mokykla

L.Stanelienė prasitarė, kad labai jaudinos, jog šis koncertas nebūtų prastesnis, negu prieš jį buvę 23 gimtadieniai:  „Visada yra nelengva sugalvoti ką nors nauja, ir tai yra labai svarbu, nes kasmet į koncertą susirenka ne tik metai iš metų kolektyvą palaikantys šilutiškiai, bet kasmet su­laukiam ir tų, kurie ateina koncerto pamatyti pirmąjį kartą, todėl norisi palikti kuo geresnį įspūdį“, - sakė vadovė. Ji dėkojo buvusioms „Žvaigždūnės“ kolektyvo šokėjoms: „Labai nustebino buvusios šokėjos, kad šiais metais jų susirinko labai daug. Tikrai yra jaukiau, kuomet salėje sėdi merginos, žinančios šokėjų ant scenos jaudulį ir atlaidžiau žiūri į smulkias technines klaideles. Jautėme milžinišką palaikymą“.

Žvaigždūnės" gimtadienio koncertą L.Stanelienė kasmet baigia atsisveikindama su šokėjomis - abiturientėmis, kurios užaugo šokių kolektyve ir palieka „Žvaigždūnę". Šiais metais kelias su kolektyvu baigėsi net 7 merginoms: Robertai Nausėdaitei, kolektyve iššokusiai 4 metus, Eglei Griciūnaitei ir Agnei Tamošauskaitei, kolektyvą lankiusiom 8 metus, Emai Valauskaitei ir Urtei Milkintaitei, šokusioms 12 metų bei Gabrielei Paužuolytei ir Rugilei Domeikytei, kolektyve užaugusioms ir prašokusioms net 13 metų. Merginos atsisveikindamos vadovei dėkojo už įdiegtas vertybes ir prisipažino, kad vienas iš geriausių sprendimų jų gyvenime buvo tapimas šokių klubo narėmis. Dvyliktokės savo vadovei kaip padėka padovanojo įspūdingą dovaną - žvaigždės vardo registraciją Millennium Chronicle registre. Taigi danar „Žvaigždūnė“ spindės ne tik ant žemės, bet ir danguje.

„Žvaigždūnė” pasirodys ir per miesto šventę

Šokių kolektyvas „Žvaigždūnė" šilutiškiams savo šventinę programą dovanoja ir per miesto šventę. Kiti šokių kolektyvai Šilutės miesto šventę ne visada renkasi prioritetu, „Žvaigždūnės“ kolektyvas tradicijų nelaužo. Šią miesto šventę ant scenos šokių kolektyvo vyriausio­sios šokėjos, abiturientės, pasitiks jau tryliktąjį kartą.

Šį savaitgalį  minėsime 506-ą Šilutės miesto gimtadienį.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?