Neįgaliųjų „Eurovizija“ vyko Šilutėje

2017-05-28, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Žmonių su sielos negalia klubo „Sielos paguoda“ dėka, Šilutėje kolektyvai rinkosi į respublikinį renginį.
Žmonių su sielos negalia klubo „Sielos paguoda“ dėka, Šilutėje kolektyvai rinkosi į respublikinį renginį.

Keturioliktoji dainų šventė-varžytuvės „Uždainuokime kartu“ vyko Šilutėje. Čia rinkosi dalyviai iš įvairiausių šalies kampelių, kuriuos vertino kompetentinga komisija. Nugalėtojų mieste bus organizuojamas renginys kitąmet.

Kasmet Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija kviečia psichikos negalią turinčius asmenis į minėtą dainų šventę. Ji vyksta vis kitame mieste, priklausomai nuo to, kurio miesto bendrija pasirodė geriausiai. Praeitais metais Telšiuose vykusioje neįgaliųjų „Eurovizijoje“ nugalėtojais tapo Žmonių su sielos negalia klubas „Sielos paguoda“. Todėl  šiemet renginys surengtas žaliausiame Lietuvos mieste - Šilutėje.

„Stovėdamas prieš jus, nepaprastai džiaugiuosi, kad negalią turintys žmonės neužsisklendžia savyje, realizuoja save visuomenėje, gerina savo gyvenimo kokybę bei dovanoja šviesą ir šilumą aplinkiniams.  Pasirodymais, kuriuos kuriate, sušildote ir užburiate, parodote, kaip svarbu yra kurti ir džiaugtis gyvenimu“, - pradėjo sveikinimo žodį Šilutės rajono savivaldybės direktorius Sigitas Šeputis. Jis linkėjo neprarasti optimizmo ir visada pasitikėti  savo širdimi, nes ji visada parodo teisingą kelią.  „Išlikite visada stiprūs ir drąsūs, niekada nenuleiskite rankų ieškodami savo gyvenimo žvaigždės“, - tęsė administracijos vadovas. Pasak jo, suorganizuota respublikinė šventė Šilutėje – didelis įvertinimas. Už tai ir dėkojo Žmonių su negalia klubui „Sielos paguoda“, kurie nenusivilia, yra aktyvūs. Palinkėta visiems šventės dalyviams, svečiams puikių įspūdžių ir gražių prisiminimų, kurie ragintų dar ne kartą sugrįžti į pamario kraštą. Sveikinimo žodį taip pat tarė Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos vadovas Vaidotas Nikžentaitis bei Pagalbos ir informacijos šeimai tarnybos direktorė Algė Nariūnienė.

Netrukus prasidėjo ilgai laukta šventė-varžytuvės. Kolektyvai keitė vieni kitus. Skambios dainos, nuostabūs kostiumai žavėjo žiūrovus. Po pasirodymų komisija ilgai suko galvas, ką paskelbti nugalėtojais. Po ilgų diskusijų priimtas sprendimas - šiais geriausio kolektyvo vardą pelnė Kauno klubas „Likimo draugai“, todėl kitąmet dainų šventė „Uždainuokime kartu“ bus organizuojama laikinojoje sostinėje.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Redakcijai2017-05-28
negadinkit fasado, isimkit 3 nuotrauka.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?