Mano talentas

2017-05-31, Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, auklėtoja-metodininkė Milana Macijauskaitė Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis

Kiekvienas vaikas turi kūrybinių gebėjimų, tik reikia juos įžvelgti ir sužadinti. Pedagogo ir tėvų  pareiga atpažinti gabų vaiką, objektyviai  įvertinti jo gebėjimus. Šių metų gegužės 23 d. Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio priešmokyklinėje grupėje vyko projektas „Mano talentas“.

Projekto  tikslas - paties vaiko saviraiška, gebėjimas atskleisti savo kūrybines galias. Norą dalyvauti projekte pareiškė net penkiolika Pelėdžiukų grupės ugdytinių. Į projektinę veiklą buvo įtraukti ir vaikučių tėveliai, broliai, sesės. Jie padėjo paruošti prisistatymus.  Simonas ir Lukas demonstravo triukus su kamuoliukais. Julius parodė kūno lankstumą, o Ernesta skaitė knygelę. Danielė, Jonas, Julius, Oskaras, Kamilė, Ema, Raigardas ir Toma pademonstravo muzikinius gebėjimus dainuodami. Dorotėja ir Karina šoko. Vilijai, Vainiui ir Gediminui pritrūko drąsos, savo talentus jie pažadėjo parodyti kitais metais. Liūdna, kad nedalyvavo Vitalija. Mergaitė gydosi lūžusią ranką. Kiekvienas vaikų pasirodymas buvo palydėtas plojimais ir džiugiomis emocijomis. Pabaigoje vaikai išsakė savo nuomonę, kuris pasirodymas patiko labiausiai.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?