Šeima – tai, kas tikra, kas suteikia sparnus

2017-05-31, Neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Sonata Vilčiauskienė

Šeima – vieta, kur puoselėjamos tikros vertybės, branginama tai, kas tikra ir kas suteikia sparnus. Gegužės pirmasis šeštadienis – Mamos diena, gegužės 15-oji – Šeimos diena, birželio pirmąjį sekmadienį minėsime Tėvo dieną. Šias tris gražias šeimai skirtas datas Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio kolektyvas sujungė į vieną bendrą šeimų šventę „Šeima – tai, kas tikra, kas suteikia sparnus“ ir pakvietė visus šeimos narius pabūti kartu.

Nusprendusius atvykti į šventinį koncertą, pasitiko mažųjų darželinukų ir pradinukų kūrybos parodėlė. O koncertą pradėjo teatro būrelio (vadovė Sonata Vilčiauskienė) mokinai, „pavirtę į mamas, tėčius, močiutes, senelius“. Jie parodė  šeimos scenos ištrauką iš šių metų spektaklio „Pyragių šeima“. Ketvirtokė Eva Čiužauskaitė žiūrovams pristatė savo sukurtą pranešimą „Kaip gera turėti tėvelius“, kuris gegužės mėnesį buvo pateiktas Lietuvos vaikų pranešimų konkursui „Lietuvos vaikų balsas“. Mergaitė savo pranešimu kreipėsi į žiūrovus su prašymu, kad suaugusieji dažniau į namus paimtų globoti kuo daugiau beglobių vaikų.

Po rimto kreipimosi scenoje pasirodė šokėjai. Šokių būrelio mokiniai (vadovė Virginija Šiaudvytienė) tėvams padovanojo net du naujai sukurtus šokius. Tėveliai ir seneliai turėjo galimybę išgirsti, kaip jų vaikai kalba ir net dainuoja angliškai. Mokiniai žiūrovams padovanojo net dvi angliškas dainas (mokytoja Živilė Rupainienė). Ne vieno žiūrovo širdį sujaudino, kai į sceną lipo mažieji įstaigos ugdytiniai darželinukai ir priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai su savo auklėtojomis. Jie nuoširdžiai parodė tai, ką jau geba ir drįsta padaryti scenoje.  Renginys buvo pilnas nuotaikingiausių dainų, kurių tematika puikiai atitiko šventės sumanymą. Jos buvo skirtos mamai, tėčiui, močiutei, seneliui, pavasariui ir vasarai. Visus muzikos kūrinius padėjo vaikams išmokti mokytoja Dalia Svirskaitė. Šeimos dienos šventės pabaigoje ne vieną žiūrovą sujaudino bendra vaikų ir mamų daina, skirta visiems šeimų nariams. Tėvai išgirdo vaikų ištartus žodžius, kad šeima – tai šiltas mielas žodis, į kurį telpa vaikų išdaigos, mamos lopšinė, tėčio švelnus žvilgsnis, senelio pasakojimai ir senelės gardūs blynai. Tokiose šeimose jie nori laimingai augti. Renginiu pasidžiaugė įstaigos vadovė Zofija Lydekienė padėkojusi renginyje dalyvavusiems vaikams, jų vadovams, tėveliams, seneliams ir visai bendruomenei.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?