Savaitės horoskopas – gruodžio 22–28 d.

2014-12-21, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Kalėdos
„Fotolia“ nuotr. / Kalėdos

Sužinokite, ką šią šventinę savaitę jums žada žvaigždės. Gera naujiena ta, kad dirbti daug tikrai nereikės!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžią pažymi Saulės perėjimas į Ožiaragio ženklą ir jaunatis, kas neleidžia jums galvoti tik apie šventinius džiaugsmus. Na, nebent per juos tikitės iškilti. Norėdami tinkamo starto, pirmosiomis savaitės dienomis kurkite planus apie savo profesines pergales. O kai šį sąrašą jau turėsite, šalia surašykite žingsnius, kuriuos reikia atlikti, kad taptumėte laimėtojais.

Tuomet jau galite švęsti, ignoruodami įgrisusius kolegas, žlugdančius komentarus apie jūsų profesinį įdirbį ar bandančius kaišioti nosį ne į savo reikalus. Išlošite, leidę savo smegenims pailsėti. Ir tik tie, kurie bus tinkamai atsipalaidavę, artėjant savaitgaliui ar jo metu supras (arba susapnuos) svarbią tiesą, atskleidžiančią, kas jiems trukdo pasiekti trokštamų profesinių aukštumų.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai diena ima pamažu ilgėti, jūsų širdyje įsiviešpatauja daugiau vilties, tikėjimo ir žinojimo, kad viskas į gera. O matyti perspektyvas visko, ką darote, bus lengviau dėl paprastos priežasties – Saulė žemės ženkle. Jūs gaunate progą jums tinkančiais būdais siekti didelių tikslų, susijusių su užsieniu, kelionėmis, studijomis, religijomis, filosofija ar gyvenimo prasmės paieškomis.

Būtų puiku, jei šventiniai linkėjimai jums būtų susiję su šiomis sritimi. Norite patys sau ko nors gražaus palinkėti? Suskubkite tai padaryti savaitės pradžioje. Jei savaitės viduryje jūsų planų nepakeis kitų žmonių replikos ar jūsų pačių vidinės baimės, kažkas iš draugų savaitgalį jus įkvėps žygiams, į kuriuos iki šiol kuprinės krautis nesiryžote.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jaunatis Ožiaragio ženkle jums pradeda laikotarpį, kuris be jokios abejonės kažką jūsų viduje ar ryšiuose su kitais žmonėmis pakeis. Tai gali būti finansiniai ryšiai, intymūs dalykai ar mažos simbolinės mirtys, kurios leidžia atgimti iš naujo ir atsinaujinti.  Ir jei per šventes jums akimirką ateis mintis, kad kažkas su jumis pasielgė neteisingai, prisiminę šią tiesą, atleiskite sau ir tam žmogui.

Jei nesislapstysite niekam už nugaros, o patys imsitės atsakomybės ir už save, ir už tuos, kurie nuo jūsų priklausomi, savaitgalį gausite jums svarbią jūsų pripažinimo, pasiaukojimo jums ir dėkingumo už jūsų pastangas dovaną.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali būti, jog būtent dabar jaučiatės užmiršti ar atstumti, bet taip nėra. Tiesiog šiuo metu išaugo poreikis būti su žmonėmis, o dar tiksliau – su konkrečiu jums rūpimu asmeniu. Artimas žmogus dėl partnerystės sektoriuje įvykusios jaunaties, jums reikalingas lyg veidrodis, padedantis pamatyti tikrąjį savo veidą. Ir to ignoruoti negalėsite tol, kol Saulė keliaus Ožiaragio ženklu.

Iš tiesų per Kalėdas galite pasijusti, lyg jus bando priremti prie sienos, ragindami elgtis vienaip, o ne kitaip. Nesistenkite pabėgti nuo to, kas neišvengiama, ir neslėpkite nieko nuo savęs. Savaitgalį svajokite drąsiai ir gal būtent dabar kartu su mylimu žmogumi, suplanuosite kelionę ar atostogas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės užduotis diktuoja jaunatis, veikianti jūsų darbo, sveikatos ir kasdienių pareigų sritį. Jos iš pirmo žvilgsnio nedera su šventinėmis nuotaikomis. Bet tai netiesa. Jūs geriau už kitus dabar galite pasistengti dėl savo šeimos narių geros savijautos ir puikios atmosferos per šventes. Jums bus svarbu, kuo pamaitinti namiškius ir svečius, kaip papuošti stalą ar namus ir, žinoma, kaip pasirūpinti kiekvienu.

Žinoma, nepersistenkite, bandydami primygtinai siūlyti tai, ko kitiems nereikia. Tokiu būdu, labiau atstumsite, nei įtikinsite. Būkite praktiški ir tokias pat praktiškas priemones kitiems siūlykite. Artėjant savaitgaliui, geriau jaustis padės pasitikėjimas tais, kurie arti jūsų.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši šventinė savaitė yra dovana tiems, kurie moka džiaugtis mažais dalykais ir kurti mažus stebuklus aplink save. Šią dovaną jums suteikia Saulė žemės ženkle, o jos pradžioje įvykusi jaunatis suteikia dar didesnį pagreitį. Būkite su vaikais, būkite kaip vaikai, džiūgaukitės, ruošdami šventines vaišes ir jas skanaudami. O jei savaitės viduryje kažkas su jumis pasielgs netinkamai – pamirškite nuoskaudas taip greitai, kaip jas pamiršta vaikai.

Tiesa, tai ne rizikingų sprendimų savaitė, nes kažko galite neapskaičiuoti ar nesužiūrėti, tačiau tai malonių įspūdžių savaitė, ypač antroji jos dalis, kai jūs mokėsite išreikšti savo jausmus, mylimam žmogui kažką prisipažinti, kažką atleisti ar kažką dėl jo paaukoti.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmosios šios savaitės valandos lemia jūsų prioritetus ne tik šiai savaitei, bet ir visam mėnesiui: Saulės padėtis Ožiaragio žvaigždyne aukščiau visko iškelia jūsų namų, šeimos ir privačių reikalų svarbą. Nekreipkite dėmesio į tuos, kurie teigs, jog juos be reikalo ignoruojate. Pasirūpinti savo šaknimis ir sutvarkyti asmeninę erdvę svarbu tam, kad atgautumėte pusiausvyrą.

Į šventinius džiaugsmus ir rūpestėlius įnikę, patirsite ne tik šiltų emocijų. Ypač tai tikėtina savaitės viduryje, kai nepavyks derinti, pavyzdžiui, sutuoktinio ir tėvų interesų ar tuomet, kai išgirsite iš šeimos narių neįtikėtiną šeimyninę paslaptį. Savaitgalį, tiesa, nepražiopsokite progos pasitarnauti savo šeimos nariams ar ką nors gražaus jiems sukurti.  

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Artėjančios šventės jums sutampa su aktyvaus, nors ir didžiule atsakomybe dvelkiančio bendravimo, laikotarpiu. O kaip gi kitaip, kai Saulė atsakingojo Ožiaragio ženkle? Čia pat dar jaunatis, kuri neleidžia jums snūduriuoti. Įkvėpimo teiks viskas, kas skatina naujas idėjas, žinias, pažintis, naujus ryšius ir nuomonių pasikeitimą tarp žmonių.

Savaitės pradžioje, sukūrę nepriekaištingą planą, nesustokite jos viduryje vos susidūrę su trikdančiomis buities aplinkybėmis ar supratę, kad daug kalbėdami galite per daug pasakyti apie save. O jei reikės įkvėpimo šventiniam vakarėliui organizuoti ar asmeniniam tinklaraščiui sukurti, savaitgalį jo netrūks.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Saulės perėjimas į gretimą žvaigždyną jus įžemins, bet ne tam, kad taptumėte materialių gėrybių vergais. Ši savaitė pradeda keturių savaičių laikotarpį, kuris padės jums ne tik įvesti stabilumo į savo finansinius reikalus, bet ir tinkamiau atskleistai tai, kuo jus apdovanojo gamta. Galimas daiktas, kad per Kalėdas gausite įdomios  informacijos šia tema. Jei per šventes neišbarstysite visko, kas sukaupta, pramogoms, mylimųjų ar atžalų užgaidų tenkinimui, vėliau turėsite gerą progą praturtinti savo namus.

Didžioji savaitės astrologinė naujiena, ypač aktuali jums – tai Saturno trijų metų viešnagė jūsų ženkle. Jo buvimu pasidžiaugti galės tik tie, kurie nori pagaliau užaugti ir subręsti. Visai nesvarbu, kiek jums metų – tam tikras padidintos atsakomybės pamokas pereis kiekvienas iš jūsų.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nėra jokios abejonės, kad šiuo metu tapote Zodiako karaliais: Saulė ką tik perėjo į jūsų ženklą ir į jį užsukus Mėnuliui, jame įvyko jaunatis. Šis simbolinis Saulės ir Mėnulio susitikimas (kai abu šviesuliai jūsų ženkle) mažų mažiausiai yra dovana, leidžianti jums pranešti pasauliui apie tai, kas tokie esate ir kokią poziciją norite užimti.

Būdami šiame soste, savaitės pradžioje sukaupkite reikalingą bagažą paskatinimo žodžių, įkvepiančių posakių, gaires teikiančių patarimų, kad vėliau nenuviltumėte tų, kurie kreipsis į jus pagalbos, atsakymų ir patvirtinimų. Deja, savaitei įpusėjus tykos pavojus perlenkti lazdą, pavyzdžiui, vietoj kvapnios patarimų puokštės, įteikti sunkų lyg akmuo nurodymą. Artėjant savaitgaliui pokalbis su artimu žmogumi jums suteiks sparnus. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši savaitė primins, kad esate ne sau, o tiems, kurie stokoja dėmesio, pinigų, meilės ar kitų vertybių. Susitelkę į kitų gerovę, lengviau susitaikysite su vidiniais demonais, kurie jus persekios savaitės viduryje, nuginsite savo ambicijas, kai nepavyks susitarti su broliais, seserimis ar kitais giminaičiais.

Norite žinoti, kodėl viskas taip? Ką tik įvykusi Jaunatis ir Saulės perėjimas į Ožiaragio ženklą buvo jums startas į paskutinį jūsų metinio ciklo mėnesį. Jo metu jūs turėsite ne tik pripažinti sau, kad esate būtybė, daranti klaidas ir atleisti sau, bet dar atlikti kelis gerus darbus. Per juos grąžintumėte dvasines ir materialias skolas bei užlygintumėte dalį padarytų spragų.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kaip jaučiatės perlipę tamsiausios metų paros slenkstį? Galite neatsakyti, o pateikti šį klausimą bet kuriam savo draugui ar komandos nariui – jūsų dėmesys kiekvienam iš jų bus svarbus, kaip, beje, ir jums. Visa tai dėl Saulės, apšviečiančios jūsų draugų ir komandinės veiklos sritį. Kai kas pasidžiaugs – nebūsite vieni ar atstumti. Tačiau yra ir kita, sunkesnioji, pusė: reikės imtis daugiau atsakomybės, kuriant teigiamą dvasią grupėje.

Tiesa, savaitės viduryje, per didžiąsias šventes, neišvengsite noro kažkurio iš draugų atsikratyti ar kažkur pabėgti nuo nepatogių klausimų. Net jei iš tiesų paspruksite, sugrįšite, pajutę, kad jūs jiems reikalingi, nes galite parodyti daugiau nei kai kurie iš jų dabar geba pamatyti.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?