Gražaus jubiliejaus sulaukė Šilutės vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“.

2017-06-04, Kęstutis JOČYS

Pušų paunksmėje įsikūręs, prisišliejęs prie Melioratorių alėjos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ praėjusio penktadienio popietę atšventė savo 40 – ties metų gyvavimo sukaktį.

Rodos ir vargo nebuvo

Kaip pagal užsakymą saulėtas oras organizatoriams suteikė galimybę šventę surengti ne patalpoje, o papuoštoje daršelio teritorijoje, kurią užpildė gausus būrys darželinukų, jų tėvelių ir svečių. Ir nors šventės eigoje pajuodę debesys bandė numesti keletą lietaus lašų, bet, lyg susigėdę savo negražaus poelgio, pasitraukė į šalį.

Į šventės dalyvius kreipėsi ilgametė lopšelio-darželio direktorė Virginija Čėsnienė  nuoširdžiai dėkodama visai  bendruomenei: kolektyvui, tėveliams, rėmėjams ir patiems pagrindiniams šių namų gyventojams – darželinukams už nuoširdų darbą, paramą, šypsenas, šiltus jausmus, o po to priminė senos, gražios dainos žodžius: „Rodos ir vargo nebuvo, ir skausmo upeliai išdžiuvo...“.

Simbolinį šventės aukurą buvo patikėta uždegti nuo pat lopšelio-darželio atidarymo čia tebedirbančioms auklėtojoms Birutei Bruneikienei ir Vidai Urbonienei. Renginiui „dirigavo“ personažai Lapė ir Gandras. Pirmoji į pievelę atvesdavo gražiai pasipuošusius grupių auklėtinius, kuriuos, po atliktų dainelių ir žaidimų, gandras išskraidindavo į dausas palydėdamas į žiūrovų būrį. Tvarkos prižiūrėtojo pareigos buvo patikėtos Gaisrininkui-gigantui.

Sveikinimų ir dovanų lietus

Nė vienas gražus jubiliejus neapsieina be sveikinimų ir dovanų – ne išimtis buvo ir 40 - asis vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ gimtadienis. Pasveikinti kolektyvo atvyko kostiumuoti rajono vadovai. Meras Vytautas Laurinaitis linkėjo, kad grupėse niekada nepritrūktų mažųjų šilutiškių, o pats darželis niekada neišaugtų į didelę pušį visada išlikdamas pušele. Nuo rajono Tarybos ir savivaldybės Administracijos įteikdamas simbolinę dovaną – laikrodį direktorius Sigitas Šeputis linkėjo sekti paskui jo rodykles ir visada eiti tik į priekį. Dovaną kolektyvui perdavė Seimo narys Alfonsas Stasys Nausėda, gražių žodžių jubiliejaus proga negailėjo „Pušelės“ tėvų tarybos, F. Bajoraičio bibliotekos, Šilutės miškų urėdijos, Švietimo skyriaus atstovai. O Vileikių pasienio užkarda atvyko su ypatinga dovana – visureigio tempiama lauko virtuve, kurios katile garavo tikra kareiviška košė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Liudna,2017-06-08
kai rajono politikai nezino miesto istorijos ir tokius renginius toleruoja senoje zydkapiu teritorijoje. Neduok Dieve paviesinti Izraeliui, butu geda visai Lietuvai.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?