Gražaus jubiliejaus sulaukė Šilutės vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“.

2017-06-04, Kęstutis JOČYS

Pušų paunksmėje įsikūręs, prisišliejęs prie Melioratorių alėjos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ praėjusio penktadienio popietę atšventė savo 40 – ties metų gyvavimo sukaktį.

Rodos ir vargo nebuvo

Kaip pagal užsakymą saulėtas oras organizatoriams suteikė galimybę šventę surengti ne patalpoje, o papuoštoje daršelio teritorijoje, kurią užpildė gausus būrys darželinukų, jų tėvelių ir svečių. Ir nors šventės eigoje pajuodę debesys bandė numesti keletą lietaus lašų, bet, lyg susigėdę savo negražaus poelgio, pasitraukė į šalį.

Į šventės dalyvius kreipėsi ilgametė lopšelio-darželio direktorė Virginija Čėsnienė  nuoširdžiai dėkodama visai  bendruomenei: kolektyvui, tėveliams, rėmėjams ir patiems pagrindiniams šių namų gyventojams – darželinukams už nuoširdų darbą, paramą, šypsenas, šiltus jausmus, o po to priminė senos, gražios dainos žodžius: „Rodos ir vargo nebuvo, ir skausmo upeliai išdžiuvo...“.

Simbolinį šventės aukurą buvo patikėta uždegti nuo pat lopšelio-darželio atidarymo čia tebedirbančioms auklėtojoms Birutei Bruneikienei ir Vidai Urbonienei. Renginiui „dirigavo“ personažai Lapė ir Gandras. Pirmoji į pievelę atvesdavo gražiai pasipuošusius grupių auklėtinius, kuriuos, po atliktų dainelių ir žaidimų, gandras išskraidindavo į dausas palydėdamas į žiūrovų būrį. Tvarkos prižiūrėtojo pareigos buvo patikėtos Gaisrininkui-gigantui.

Sveikinimų ir dovanų lietus

Nė vienas gražus jubiliejus neapsieina be sveikinimų ir dovanų – ne išimtis buvo ir 40 - asis vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ gimtadienis. Pasveikinti kolektyvo atvyko kostiumuoti rajono vadovai. Meras Vytautas Laurinaitis linkėjo, kad grupėse niekada nepritrūktų mažųjų šilutiškių, o pats darželis niekada neišaugtų į didelę pušį visada išlikdamas pušele. Nuo rajono Tarybos ir savivaldybės Administracijos įteikdamas simbolinę dovaną – laikrodį direktorius Sigitas Šeputis linkėjo sekti paskui jo rodykles ir visada eiti tik į priekį. Dovaną kolektyvui perdavė Seimo narys Alfonsas Stasys Nausėda, gražių žodžių jubiliejaus proga negailėjo „Pušelės“ tėvų tarybos, F. Bajoraičio bibliotekos, Šilutės miškų urėdijos, Švietimo skyriaus atstovai. O Vileikių pasienio užkarda atvyko su ypatinga dovana – visureigio tempiama lauko virtuve, kurios katile garavo tikra kareiviška košė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Liudna,2017-06-08
kai rajono politikai nezino miesto istorijos ir tokius renginius toleruoja senoje zydkapiu teritorijoje. Neduok Dieve paviesinti Izraeliui, butu geda visai Lietuvai.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?