Baigėsi dingusio vyro paieškos – jis rastas negyvas

2017-06-08, „Šilokarčemos“ informacija

Iš namų automobiliu išvažiavusio ir negrįžusio 35 metų Karolio B. paieškos baigėsi birželio 7-ąją. Tądien jis rastas negyvas Šilmeižių kaimo miške.  Netoliese stovėjo ir jo automobilis „Opel Omega“.

1982 metais gimęs vyras iš namų išvažiavo ir nebegrįžo praėjusį ketvirtadienį t.y. birželio 1-ąją.  Jo nesulaukę, artimieji  kreipėsi į policiją. Netrukus pareigūnai paskelbė vyro paiešką.

Sekmadienį, gavus prašymą iš Policijos departamento, ieškoti Karolio B. buvo pakeltas ir karinių oro pajėgų sraigtasparnis. Jo paieškas vykdė ir artimieji.  Tačiau, kad ir kaip buvo stengiamasi rasti dingusį jauną vyrą, nei  policijai, nei artimiesiems to padaryti  nepavyko.

Karolį B. pamatė per Šilmeižių  mišką atsitiktinai ėjęs vyras. Jo kūnas rastas smaugvirvėje.

Pasak Šilutės policijos Veiklos skyriaus viršininkė Jurgita Nausėdienės,  išorinių smurto žymių ant vyro kūno nepastebėta, o jo transporto priemonė buvo netoli.  Velionio žmona pareigūnams teigė, kad tądien, kai jos vyras išvažiavo, tarp jų nekilo joks konfliktas, o ir psichologių problemų neturėjo.

„Šilokarčemos“ informacija

 


Straipsnio komentarai

Uzuojauta2017-06-09
Nepazinojau ,bet visada gaila jaunu zmoniu kurie pasirenka toki ziauru isejima is gyvenimo uzuojauta artimiesiems. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vaida2017-06-09
kaip gaila o as tikejau jog atsiras. Gili uzuojauta seimynai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?