Sudegė automobilis ir jame buvęs vairuotojas

2014-12-27, Stasys BIELSKIS

Gruodžio 21 d., sekmadienio rytą, apie 5 val., netoli Pašyšių, Tarvydų kaime, užsidegė automobilis. „Mitsubishi Space Wagon“ stovėjo nuošaliame kelyje, jis priekine dalimi buvo atsirėmęs į perkasto kelio gruntą ir degė.

Tokį vaizdą išvydo ankstų rytą į darbą važiavusi moteris.  Pasak įvykio liudininkės, pirmiausia, kai iki to stovinčio automobilio beliko važiuoti apie 10 metrų, jo viduje ji pastebėjo stiprią  šviesą. Po akimirkos iš mašinos iššoko degantis žmogus ir ėmė bėgti link jos. Tuo pat metu užsidegė vyriškio automobilis.

Išsigandusi įvykio liudytoja apsuko automobilį ir pradėjo važiuoti atgal. Sustojusi paskambino Bendrojo pagalbos centro telefonu 112. Kai atskubėjo ugniagesiai, automobilis jau buvo beveik sudegęs.

Užgesinus baigiantį degti automobilį pradėta ieškoti jo vairuotojo, bet paieškos buvo bevaisės. Tik prašvitus sudegęs jo kūnas rastas krūmuose.

Nustatyta, kad sudegė 1978 metais gimęs Pašyšių kaimo gyventojas Algis Černeckis. Kaimynai pasakojo, kad jis neseniai, apimtas depresijos, buvo grįžęs iš Airijos. Ir tą vakarą, nelaimės išvakarėse, A. Černeckiui sunkiai sekėsi bendrauti su kaimynais. A. Černeckis buvo kilęs iš Traksėdžių, išsituokęs.

Dėl šio įvykio Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?