„Linksmoji armonika“ visus sukvietė į Natkiškius

2017-06-14, Renginių organizatorė Rasa Armonienė
Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos.

Birželio 3 dieną Natkiškių kaimo parkelyje vyko šeštoji regioninė liaudiškų kapelų šventė ,,Linksmoji armonika - 2017“. Šiemet ji buvo skirta ne tik Tėvo dienai paminėti, bet ir tautinio kostiumo  metams. Šventę pradėjo sveikinimo žodžiais vedėjos Rasa ir Danutė bei solistas Rokas savo dainą paskyręs visiems tėveliams. Bendram kūriniui atlikti į sceną buvo sukviesti net 7 kolektyvai iš skirtingų Lietuvos rajonų: Šilutės, Tauragės, Telšių, Šakių, Jurbarko, Kelmės ir Pagėgių savivaldybės.

Atvykusius svečius mero vardu sveikino Pagėgių savivaldybės mero patarėja Rita Vidraitė, Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorės pavaduotoja Danutė Bardauskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir Natkiškių kultūros namų meno vadovas Valdas Armonas. Žiūrovai galėjo pasiklausyti ne tik kapelijų, bet ir Lietuvos talentuose dalyvavusio Jurbarko rajono Veliuonos gyventojo Naglio Mačėno balso, moteriško Auksės ir Renatos dueto iš Slavikų, Šakių rajono. Neliko nuskriausti žiūrovai, atvykę į šventę - jie buvo įtraukti į įvairias atrakcijas aptarti ir  visų kolektyvų tautiniai kostiumai.

Šventės pabaigoje įteiktos padėkos, gėlės ir dovanos visiems, kurie jų nusipelnė: Šilutės rajono Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų ir amatų centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Lolytėlė“ ir vadovui Kaziui Budriui, Kelmės rajono Pakražančio kultūros namų kaimo kapelai ir vadovui Sauliui Venckui, Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapelai ir vadovui Jonui Apoliui Grygartui, Telšių rajono Ryškėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapelai ,,Čia ir dabar“ ir vadovams Sandrai Petrulienei bei Algirdui Kupščiui, Tauragės rajono Sartininkų kultūros namų kaimo kapelai ,,Kamana“ ir vadovui Zigmui Lešinskiui, Šakių rajono Slavikų kaimo kapelai ir vadovei Renatai Baltrušaitienei ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapelai ,,Vaivorykštė“ ir jos vadovui Valdui Armonui. Dovanėlės įteiktos solistams Rokui Kondrotui, Nagliui Mačėnui ir Auksės ir Renatos duetui. Visoms kapeloms puikiai sekėsi, nes jos turėjo puikias palaikymo komandas. Ačiū kolektyvams už gražų bendradarbiavimą ir draugystę.

Po bendros nuotraukos, įspūdžiais visi dalijosi kultūros namuose prie arbatos, kavos puodelio ir šventinio torto.

Džiaugiamės, kad Natkiškių seniūnijos gyventojai ir svečiai turi galimybę kiekvienais metais paklausyti vis kitų kapelijų iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?