Rajono vadovai pagerbė ir dėkojo geriausiems mokiniams bei jų mokytojams

2017-06-13, Saulius SODONIS
Rajono valdžia nusilenkė geriausiems.
Rajono valdžia nusilenkė geriausiems.

Seniai į Šilutės rajono savivaldybės Didžiąją salę tiek daug buvo susirinkusių moksleivių ir jų mokytojų – šiaip jau talpioje salėje neužteko ir kėdžių visiems atsisėsti. Šaunaus jaunimo būrys galėjo būti ir dar didesnis, nes, prasidėjus moksleivių atostogoms, dalis jau buvo išvykę ilsėtis. O proga   buvo ypatinga – čia jau dešimtą kartą buvo surengta Mokinių meno, mokslo ir sporto pasiekimų šventė.

Po Šilutės meno mokyklos moksleivių muzikinės įžangos  Mero pavaduotojas Algis Bekeris ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis pasidžiaugė tokiu gausiu geriausiųjų moksleivių būriu, kurie sunkiai dirbdami tapo įvairių respublikinių konkursų, festivalių ar sportinių varžybų nugalėtojais. Iškovodami laureatų diplomus, aukštas vietas  bei pelnydami įvairių palvų medalius, jie įrodė savo jėgą, stiprybę bei išprusimą, tuo pačiu garsindami Šilutę ir jos kraštą. Tad pasidžiaugdami puikiais rezultatais, rajono vadovai linkėjo moksleiviams jėgų, stiprybės ir ateityje siekiant mokslo, meno bei sporto aukštumų. Taip pat buvo padėkota ir jų mokytojams, kurie padėjo savo mokiniams pasiekti aukštų rezultatų.

 Savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu už laimėjimus tarptautiniuose, respublikiniuose konkursuose, olimpiadose ar varžybose bei Šilutės krašto garsinimą Padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis buvo apdovanoti 27 mokiniai, 24  mokytojai, 4 meno kolektyvai ir 4 sportinės komandos.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?