Žemaičių Naumiestyje sklandė gerumas

2014-12-26, Gerda BELOKOPYTOVA

Žemaičių Naumiesčio seniūnijos darbuotojai jau daug metų puoselėja tradiciją kasmet prieš didžiąsias žiemos šventes dėmesiu apdovanoti seniūnijos senjorus ir neįgaliuosius. Šie metai – ne išimtis. Gruodžio 19-osios popietę per 70 svečių rinkosi į išpuoštą salę, o aplink tvyrojo nuoširdumas ir geros emocijos.

Seniūnijos darbuotojai, ruošdami muziejaus patalpas renginiui, įdėjo begalinę savo meilę. Aplinka išdabinta įvairiomis grožybės tiesiog spinduliavo šventine nuotaika. Vidurdienį pradėjo rinktis ir šventės svečiai. Atvyko čia senjorai bei neįgalieji ne tik iš Žemaičių Naumiesčio, bet ir iš Degučių bei aplinkinių seniūnijos kaimų. Per daugybę metų, kuomet vyksta šis renginys, jis subūrė didžiulį būrį žiūrovų. O ir parodytas toks dėmesys seniūnijos senjorams bei neįgaliesiems yra be galo svarbus.

Penktadienį naumiestiškių veidai švytėjo, juose spinduliavo pakili, šventinė nuotaika ir tai sukūrė puikią atmosferą. Šventinį renginį pradėjo mažieji seniūnijos gyventojai – Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio auklėtiniai. Scenoje jie koncertavo kartu su savo mokytojomis, o susirinkusieji linksmai lingavo pagal atliekų kūrinių melodijas.

Atvykusius seniūnijos gyventojus tądien sveikino ir Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas, kuris džiaugėsi tokiu gausiu susirinkusiųjų būriu, taip pat kalėdinius sveikinimus išsakė socialinio darbo organizatorė Alma Pupšienė bei socialinė darbuotoja Lina Statkuvienė. Į šventinę popietę atvyko ir Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, kuris sveikino naumiestiškius artėjančių švenčių proga bei įteikė jiems saldžių dovanų.

Renginio vedėja Žemaičių krašto etnokultūros centro muziejininkė Nijolė Stanelienė organizavo nuotaiką pakeliančius žaidimus ir visi mielai juose dalyvavo. Susirinkusieji už durų paliko kasdienius rūpesčius ir popietę praleido šventiškai bei džiugiai.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?