Saugose įteiktos „Bitučių“ nominacijos

2014-12-26, Gerda BELOKOPYTOVA

Gruodžiui skaičiuojant paskutiniąsias savo dienas, o metams einant į pabaigą Saugų bendruomenė „Artuma“ susirenka į būrį. Jų susirinkimas šiuo laikotarpiu turi ypatingą prasmę. Apgaubtas tyrumu, švelnumu bei, žinoma, angelų sparnais gruodžio 18-ąją įvyko advento vakaras bei nominacijų įteikimo ceremonija.

Saugas apgobus vakaro tamsai namuose štai pas vienus, štai pas kitus įsižiebia švieselės. O praėjusį ketvirtadienį vakaro tamsą išblaškė įsižiebusi ryški šviesa Saugų bendruomenės „Artuma“ namuose. Susirinkę bendruomenės nariai širdyse atsinešė gėrį, šilumą ir gerą nuotaiką. Atėjusiuosius pirmiausia sveikino saugiškiai, bendruomenės nariai Vytautas Laurinavičius bei Laima Vaičiukienė. „Praeina viskas – grožis, garbė, linksmumas – bet gyvenimo prasmė yra tik žmogiškumas, meilė, paprastumas. Deja, dažniausia žemėje per mažai gerų žodžių“, - renginį pradėjo vakaro vedantieji. Išties, saugiškių advento vakare pleveno muzikos, žodžio angeliukai. Tuokart uždegtos ir adventinio vainiko žvakės – kad saugotų, ramintų ir skleistų šilumą. O suskambę Vidos Gončiarovos smuiko garsai privertė kūnu lėkti šiurpuliukus. Prieblandoje liepsnojo adventinės žvakelės, o akis džiugino angelų paveikslai bei statulėlės.

Dainomis susirinkusiuosius apkabino saugiškių moterų vokalinis ansamblis „Artuma“ (vad. V. Gončiarova), nuo Saugų bendruomenės jaunimo sveikinimus perdavė Gabrielė ir Karolina. Taip pat sveikino ir Violeta Astrauskienė. Saugiškiams eiles skaitė Jonas Jaunius, gitaros garsiais džiugino Mindaugas Nogaitis.

Tačiau tuokart ne tik apie advento laikotarpį kalbėta. Saugiškiai turi tradiciją – kasmet apdovanoja „Bitučių“ nominacija išskirtinius savo bendruomenės narius. „Bitutės“ nominacijos įteiktos bendruomenės slaugytojai Elenai Arnašienei, bendruomenės namų mergaitėmis vadinamoms Valytei Vaznienei bei Virgutei Uscinienei, taip pat apdovanota Saugų  ugniagesių komanda, o apdovanojimo atvyko atsiimti Vaclovas Stansaitis, apdovanota ir seniūnijos darbuotoja Vida Sadagienė.

Ketvirtadienio vakarą įteikta ir dar viena nominacija, tiesa, pirmoji tokia. Ją sugalvojo bendruomenės narė L. Vaičiukienė ir pavadino „Ačiū, kad esi“. Ypatinga nominacija skirta bendruomenės narei Birutei Nedzinskienei.

V. Astrauskienės nuotraukos


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?