Plaškių pasieniečiai brakonierius paliko be tinklų

2017-06-18

Pasienyje su Rusija Plaškių užkardos pareigūnai per dvi dienas iš vandens telkinių ištraukė 6 brakonierių pastatytus tinklus, o dar vieną aptiko ant kranto.

Pirmadienį, patruliuodami Šilutės rajono Šilininkų kaimo ribose, VSAT Pagėgių rinktinės Plaškių užkardos pasieniečiai Veižo upėje pastebėjo du pastatytus tinklus. Juos pasieniečiai ištraukė į krantą. Vienas tinklas buvo 15-os, kitas – 30 metrų ilgio.

Antradienį Plaškių užkardos pareigūnai Pagėgių savivaldybės Kucų kaime esančiame ežere rado net keturis brakonierių pastatytus tinklus – trys buvo 20 metrų ilgio, vienas – 15-os. Juose Plaškių pasieniečiai rado 8 gyvas žuvis, kurias iškart paleido į vandenį.

Tą pačią dieną kitas Plaškių užkardos ekipažas patruliavo Šilutės rajono Galzdonų kaimo ribose. Ant Nemuno senvagės kranto VSAT pareigūnai pastebėjo apie 50 metrų ilgio žvejybinį tinklą su plūdurais. Aplink žmonių nebuvo.

Visus 7 tinklus pasieniečiai perdavė gamtosaugininkams, kurie aiškinasi šių įvykių aplinkybes.


Straipsnio komentarai

Nedumkit akiu2017-06-18
O kur źuvis? nebutu norèje źuvies tinklu nebutu trauke o pranese gamtosaugai kad surengtu pasala Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?