Saugų vaikų globos namuose mėgautasi ypatingu dėmesiu

2014-12-26, Gerda BELOKOPYOVA

Gruodžio 13 dieną, šeštadienį, būrelis šilutiškių moterų apsilankė Saugų vaikų globos namuose, kur kartu su šios įstaigos ugdytiniais smagiai praleido dieną kepdami įvairius gardumynus. Ta diena paliko gilų įspūdį ne tik saugiškių širdyse, bet ir juos aplankiusių šilutiškių.

Viename socialiniame tinkle pasirodė skelbimas, kviečiantis visus norinčius susiburti į vieną būrį ir prieš Kalėdas nuvykti aplankyti Saugų vaikų globos namų ugdytinių. Netruko žinia pasklisti ir štai – 14 šilutiškių būrelis jau planavo, kada važiuos į Saugas ir ką veiks kartu su globos namų ugdytiniais. Taigi džiugiąją dieną „apsiginklavusios“ maisto produktais ir įvairiais maisto gaminimo įrankiais moterys išsiruošė pas mažuosius saugiškius. Į kiekvieną šeimyną atvyko po grupelę viešnių iš Šilutės. Tądien vyko kulinarinė popietė – keptos picos ir keksiukai. Tarp šilutiškių ir globos namų ugdytinių užsimezgė ypatinga draugystė, kuri, manoma, tęsis ir ateityje. Iškepę gardžiuosius kepinius ir viliojančiais kvapais pripildę globos namus kartu ir vaikai, ir atvykusios viešnios keliavo į salę, kur stebėjo šilutiškių „Atėnės“ šokėjų pasirodymą. Kalbintos šilutiškės neslėpė džiugesio tokiu susitikimu ir vylėsi, jog ir ateityje vyks jų aplankyti.

Šioje akcijoje dalyvavusios moterys nori padėkoti rėmėjams salonui „Spa masažas“, www.silutesskelbimai.lt bei visiems tiems, kurie prisidėjo pinigėliais ar reikalingais daiktais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?