Švėkšnoje: perdūrė šake ir dar aptalžė pagaliu

2017-07-09, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Smurtas artimoje aplinkoje nesiliauja. Žmonės ne tik kumščius paleidžia į darbą, bet ir šakėmis perduria savo artimus žmones.

Šį kartą istorija apie tai, kaip birželio 27 dieną Antanas Jucius su žmona Kristina nuvyko pas savo brolį Vidą, kuris gyvena Drebulių kaime. Ten iš Ispanijos jau buvo atvykusios ir dvi jo seserys. Pradėjus švęsti, kilo konfliktas. Antanas su savo antrąją puse pradėjo reikšti nepasitenkinimą, jog Vidas davė kažkam nusipjauti žolę tėvų žemėje, o ne jiems. Netrukus broliai susikibo. Apie 13 valandų 30 minučių Antanas, gimęs 1958 metais, ir jo moteris,  gimusi 1963 metais, panaudojo smurtą prieš Vidą, gimusį 1961 metais: vyras vieną kartą kumščiu sudavė, taip sužalodamas jam nosį ir apatinę lūpą, o moteris metaline šake perdūrė nukentėjusiajam dešinės rankos nykštį ir mediniu pagaliu sudavė ne mažiau 10 kartų į galvos sritį, taip sukeldama fizinį skausmą.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti. Pasak Šilutės policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Jurgitos Nausėdienės, smurto artimoje aplinkoje priežastis – alkoholis. Nukentėjusiam Vidui nustatytas daugiau nei dviejų promilių girtumas, o įtariamiesiems Antanui – 0,8 promilių girtumas, jo žmonai Kristinai – daugiau nei vienos promilės girtumas. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną smurtas liejosi per kraštus ir Šilutėje, Taikos gatvėje. Čia, apie 20 valandą, vyras sumušė savo sutuoktinę, gimusią 1981 metais. Jis moteriai sudavė rankos delnu ne mažiau du kartus į kairiąją veido pusę ir  nukentėjusiajai sukėlė fizinį skausmą. Policija įtariamojo ieško. Birželio 29-ąją jis dar nebuvo rastas.


Straipsnio komentarai

hahaha2017-07-13
kaimiečiai iš švėkšnos gerai jog netoli psichuske yra ir vietoje gales uzdaryti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pagaliau2017-07-10
Ar čia prieš valdžią dėl ubagiškų pensijų? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aa2017-07-09
siaubas siaubas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?