Šeimoms atstovaujančios ir su šeimomis dirbančios nevyriausybinės organizacijos kviečiamos siūlyti savo atstovus į Šeimų tarybą

2017-07-10, socmin.lt informacija

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia šeimoms atstovaujančias ir su šeimomis dirbančias nevyriausybines organizacijas deleguoti savo atstovus į Šeimų tarybą.

Siekiant stiprinti šeimų atstovų dalyvavimą, sprendžiant šeimos politikos klausimus, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje sudaroma Šeimų taryba.

Ši taryba dalyvaus formuojant šeimos politiką ir nustatant šeimos politikos strategines kryptis bei prioritetus, nagrinės svarbiausius šeimos politikos klausimus, teiks pasiūlymus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, kitoms valstybės ir/ar savivaldybių institucijoms bei įstaigoms dėl šeimos reikmes atitinkančios šeimos politikosįgyvendinimo, šeimos politiką reglamentuojančių teisės aktų tobulinimo. Taryba stiprins bendradarbiavimą tarp ministerijos ir nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su šeimomis, ar joms atstovaujančių.

Kviečiame šeimoms atstovaujančias ir su šeimomis dirbančias nevyriausybines organizacijas iki š.m. liepos 14 d. siūlyti savo atstovus į Šeimų tarybą.

Informaciją apie siūlomus atstovus (siūlomo atstovo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono nr., atstovaujamą organizaciją (organizacijas) prašome siųsti el. paštu: kristina.paulike@socmin.lt ir tomas.milevicius@socmin.lt.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?