Įkliuvo kontrabandines cigaretes gabenęs Panemunės gyventojas

2017-07-13, Valdymo organizacinio skyriaus specialistė Kristina Eskienė

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, tikrindami informaciją dėl kontrabandinių cigarečių gabenimo per Lietuvos Respublikos valstybės sieną, 2017 birželio 29 d. 8.55 val., Panemunės miestelyje, Pagėgių savivaldybėje, sustabdė ką tik iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities per Panemunės pasienio kontrolės punktą atvykusį automobilį „Subaru Outback“, kurį vairavo 32 m. Panemunės miestelio gyventojas.

Pasitelkus Klaipėdos teritorinės muitinės Panemunės kelio posto pareigūnus, automobilis buvo detaliai patikrintas rentgeno sistema. Visose automobilio padangose ir atsarginiame rate  buvo rasta ir išimta 1690 vnt. pakelių cigarečių „NZ gold super slim“ be banderolių. Automobilio vairuotojui surašytas protokolas pagal LR ANK 209 str. 3 d. Už šį pažeidimą vairuotojui gresia bauda nuo 2700 iki 6000 eurų su transporto priemonės konfiskavimu.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

• Bendruoju pagalbos telefonu 112


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Ruta2017-07-13
Kai tokie akcizai, tai ko norėti, kad liaudis ieško kuo pigiau. Ko žmones bausti už jų pomėgius? Nei viešoje vietoje, nei bare ramiai ir niekam netrukdant sutraukti negalima. Čia žiūrėk ir automobilyje nebegali, tuoj ir balkonuose uždraus. TAI KUR RŪKYTI? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jj2017-07-13
dar vienu pigiu tašku sumažėjo. negi valstybines reiiks traukti? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?