Užpultas maršrutinio autobuso vairuotojas

2017-07-17, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Liepos 4 dieną Katyčiuose nukentėjo maršrutinio autobuso vairuotojas. Į transporto priemonę įlipęs neblaivus vyras jį sužalojo.

Apie 7 val. 50 min., į maršrutinį autobusą, sustojusį autobusų stotelėje Turgaus aikštėje,  Katyčiuose, įlipo nedraugiškai nusiteikęs vietinis gyventojas Sergėjus. Šis norėjo viešoje transporto priemonėje išsiaiškinti santykius su sugyventine. Vairuotojas, gimęs 1962 metais, katytiškį ėmė raminti. Akivaizdžiai neblaivus nepažįstamas vyriškis netrukus ėmė konfliktuoti ir su juo. Netrukus rankos kumščiu trenkė autobuso vairuotojui į nosį. Taip pat trenkė per vairuotojo rankoje laikytą mobiliojo ryšio telefoną „Samsung Galaxy Grand Neo“, šis nukrito ant žemės ir sudužo. Iš įvykio vietos Sergėjus greitai pasišalino. Todėl atvykę policijos pareigūnai iš karto negalėjo jam nustatyti girtumo.

Tą pačią dieną policija vėl skubėjo į Katyčius, mat gavo iškvietimą dėl girtaujančių vyrų viešoje vietoje. Atvykę pareigūnai rado linksmai laiką leidžiantį ir Sergėjų. Jį čia ir sulaikė 48 valandoms. Sulaikytam katytiškiui teismas skubos tvarka paskyrė kardomąją priemonę - suėmimą 2 mėnesiams. Todėl vyriškis laiką leis tardymo izoliatoriuje.

Pasak Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Jurgitos Nausėdienės, baudžiamoji byla ruošiama perduoti teismui pagreitinto proceso tvarka. Už įvykdytą nusikaltimą, Sergėjui gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kuomet vyras papuolė į teisėsaugos akiratį. Savaitę prieš autobuso vairuotojo sužalojimą teismas vertino jo „nuopelnus“ dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir svetimo turto sugadinimo. Jam skirtas laisvės atėmimas. Šį nuosprendį nuteistasis dar gali apskųsti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?