Vilnietį motociklininką pražudęs vairuotojas paliko tris girtus draugus ir pabėgo

2017-07-18, lrytas.lt

Pirmadienį 17 val. 45 min. Pagėgių savivaldybėje, Lumpėnų kaime, Rambyno g. susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas. Per eismo įvykį žuvo motociklo vairuotojas (tapatybė nustatinėjama). Pirminiais duomenimis tai 1981 metais gimęs vilnietis.

Automobilis "Volkswagen Passat" atsitrenkė į kito tos pačios markės automobilio galą, išvažiavo į priešpriešinę juostą ir galiausiai rėžėsi į motociklą. Motociklininkas lėkė per abu automobilius apie 70 metrų.

Įvykio liudininkai bandė vyrą gaivinti, tačiau gyvybės ženklų šis neberodė, 36 metų automobilio vairuotojas, iš įvykio vietos pasišalino, palikęs tris keleivius ir vietinėje bendrovėje registruotą automobilį. Visiems keleiviams nustatytas girtumas.

Įvykio aplinkybės tiriamos.
 

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Silutiske2017-07-19
Bravo! Dar ir komentarai yra trinami po straipsniu. Nepriimate kritikos zodziu! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
komskio2017-07-19
komskio darbuotojas! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
todel ir tyla2017-07-18
Kad vel su kamskiais susije! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
*2017-07-18
Geriau parasykit, kur tas alkasas kokioj imonej dirba? Ir kokia ten tvarka, kad dar tik penkta valanda dienos, o jau darbininkas girtas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nebeparodo kas rūpi šilutei o svarbu kopijuot 2017-07-18
nuo kada šilutė vilnium tapo visai nusivažiavo šilokarčiama kopijuodama nuo kitų žurnalistų straipsnius Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?