Šilutiškiai rinkosi į elegantiškiausią iškylą

2017-08-04
Pikniko akimirkos.
Pikniko akimirkos.

Yra viena šventė, kuri nepaiso valstybių sienų, simbolizuoja vasarą ir jos nuostabų grožį, puošia miestą – tai daugiausia žmonių suburiantis įspūdingasis piknikas „Le Dîner en Blanc“!  Jis jau keletą metų organizuojamas ir Šilutėje.

Lijana JAGINTAVIČIENĖ

„Le Diner en Blanc“ – tai įspūdingas piknikas, jau daugiau nei 29 metus vykstantis visame pasaulyje: nuo Paryžiaus iki Niujorko, nuo Los Andželo iki Singapūro. Išskirtinio Prancūzijoje gimusio renginio kodas – balta spalva, elegancija ir geras skonis. Jo metu šimtai baltai pasipuošusių žmonių gražiausioje miesto vietoje mėgaujasi puikiu maistu, gyva muzika ir rinktine kompanija. Vidurvasarį magiško vakaro raktas atsidūrė šilutiškių gerai žinomo choro „Pamario aidas“ ir kelių klubo „Moterų seklyčia“ narių rankose. Baltai pasipuošę bendraminčiai šiemet ir vėl rinkosi prie  sunešto vaišių stalo, sėdėjo ant baltai papuoštų kėdžių, valgė gardžius patiekalus. Magiškas vakaras suorganizuotas Genutės Juozevičienės namuose.

Čia bendruomeniškumas, nuoširdumas ir pagarba vienas kitam tiesiog sklido ore. Jautėsi, kad bendravimas ir pakili nuotaika – vieni iš didžiausių „Vakarienės baltai“ malonumų, o  svarbiausias  akcentas – balta apranga. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad stilingas visiškai baltas derinys yra neįmanoma misija. Tačiau, žiūrint į pasipuošusius žmones, aiškiai matoma, kad balta spalva išskiria iš minios, suteikia elegancijos ir gaivumo jausmą, ypač vasarą.

Ruošiantis iškylai, nepamiršti stalo aksesuarai: baltos kvepiančios žvakės, servietėlės, žvakidės, elegantiški stalo įrankiai.

Tikimasi, kad netolimoje ateityje „Vakarienė baltai“ ras kelią ne tik į kelių organizacijų, bet ir  daugelio šilutiškių širdyse, o iškylos bus organizuojamos kasmet ne privačioje sodyboje, o viešoje vietoje.


Straipsnio komentarai

Visi2017-08-05
prinoke ir alkani. Dar noretu, bet neaisku ko ir kaip gauti.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
fffffffff2017-08-05
iškart galima suprast kas tokius rašinėja straipsnius absurdiškus o kur nebespėja iš prisišaudo iš svetimų žurnalų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?