Politikei Daivai Žebelienei pareikštas nepasitikėjimas

2017-08-07, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Daiva Žebelienė atstatydinta iš Socialinių reikalų komiteto pirmininko pareigų.  Balsavimas dėl to vyko liepos 20-ąją baigiantis Socialinių reikalų komiteto posėdžiui. „Manau, šis man  mestas kaltinimas gimė primestinai kitų asmenų“, - kalbėjo tarybos narė.

D. Žebelienė   į Šilutės rajono  savivaldybės tarybą išrinkta kaip visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“  atstovė, priklausanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“ frakcijai. Jai  nepasitikėjimą pariškė partijos „Tvarka ir teisingumas“  ir Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai, priklausantys Socialinių reikalų komitetui. Politikę atsistatydinus,  komiteto pirmininko pareigos patikėtos  „tvarkietei“ Laimutei Uselienei.

D. Žebelienė  liepos 27-ąją vykusio Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu  priminė, kad  Socialinių reikalų komiteto posėdyje  buvo perskaitytas pareiškimas dėl tam tikrų klausimų nederinimo. Anot jos, po perskaityto pareiškimo pasirašiusieji komiteto nariai negalėjo atsakyti, kokie klausimai nebuvo derinami. „Kitaip sakant, negalėjo pagrįsti savo parašų. Kyla klausimas - ką reikėjo derinti? Abejoju, ar reikia derinti savo nuomonę. Manau, šis man  mestas kaltinimas gimė primestinai kitų asmenų“, - kalbėjo tarybos narė.

Ji priminė, kad per visą   laikotarpį komiteto darbe nebuvo išsakyta jokių pastabų dėl pirmininkavimo  posėdžių darbui, o Tarybos pirmininkas - meras nepateikė pastabų dėl komiteto darbo veiklos bei pirmininkavimo.

„Norėčiau pabrėžti, kad Socialinių reikalų  komiteto darbas reglamentuotas mūsų pačių tarybos narių patvirtintame reglamente. Savo, kaip komiteto pirmininko, veiklą vykdžiau, vadovaudamasi 2015m. – 2019m. koalicijos veiklos programos pagrindiniais principais ir tikslais, nepažeisdama nuostatų, pasirašytų  2015 m. koalicinėje sutartyje. Reikėtų  priminti, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei visuomeninio rinkiminio komiteto frakcijos siūlymu buvau tarybos patvirtinta į Socialinių reikalų komiteto pirmininkus. O klausimai, susiję su tarybos veikla, buvo derinami  su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei visuomeninio rinkiminio komiteto frakcijos nariais. Meras, savo potvarkiu skirdamas komiteto pirmininką ir pirmininko pavaduotoją, parodė nepagarbą visai frakcijai“, - įsitikinusi D. Žebelienė.

Pašnekovė suabejojo, ar pasirašiusieji koalicinę programą Tarybos nariai veiklą  vykdo vadovaudamiesi doros ir pagarbos žmogui vertybėmis. „Aš kaip tarybos narė  esu laisvas žmogus ir suvokiu savo darbą tarybos veikloje  bei duotus įsipareigojimus žmonėms sąžiningai ir su pagarba“, - baigė kalbą D. Žebelienė.

 


Straipsnio komentarai

Kristina2017-08-08
Uselienė pati " geriausia"pirmininkė.... dieve, dieve......... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kas rūpinasi žmonių reikalais-2017-08-07
tas yra nereikalingas.Geri yra tie ,kurie plaukia pasroviui ir nemato pagalbos ieškančių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka