„Stilinga kišenė“ atidaroma ir ne darbo metu

2017-08-10, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šilutėje, Lietuvininkų gatvėje 24, priešais evangelikų-liuteronų bažnyčią įsikūręs drabužių ir papuošalų butikas į miestą atnešė šilutiškiams nemažai naujovių. Čia ne tik organizuojami individualūs apsipirkimai, bet yra ir tokių prekių, kurių nerasite niekur kitur. Su butiko  savininkėmis kalbėjome apie šiandien vyraujančias madas ir šilutiškių skonius.

Madingos ryškios spalvos

Kiekvieną, užėjusią į butiką, su šypsena sutinka verslininkės Renata Dotienė ir Vita Narbutaitė. Moterys stengiasi kiekvienam nuoširdžiai patarti ir nesiūlyti pirkėjui nieko tokio, kas jam netinka. „Kam apgaudinėti. Nusipirks kažką ir daugiau neateis, nes būsime melavusios, kad, neva, atrodo puikiai. Todėl ir sakome tai, ką galvojame, kaip mums pačioms atrodo. Norisi, kad kiekvienas iš čia išeitų patenkintas“, - atviravo pašnekovės.

R. Dotienė teigė, kad bendradarbiauja su  drabužių gamintojais, džiaugiasi, kad „Stilingoje kišenėje“  daugėja  Lietuvos dizainerių rūbų,   išsirenka tokius, kurie būtų  išsiskiriantys įdomesniais modeliais, nes nori, kad pamario moterys nebūtų apsirengusios vienodai.  Todėl vieno modelio  turi tik po keletą vienetų .

Pasak Renatos, dabar madingi gėlėti, su gyvūnų vaizdais,  ryškių spalvų drabužiai. Taip pat „ant bangos“ yra įvairios segės ir ne tik ant drabužių, bet ir rankinių, batų.

Pasiūloma prisiderinti papuošalus

Prie įsigyto drabužio čia pat galima priderinti ir papuošalus. Tokių klienčių atsiranda vis daugiau.Siūlomų įsigyti papuošalų dizaineriai – Simona Brazdžionytė,  „I.D. Crystals“, „Style Top“, „ITA accessaries“. Galima nusipirkti ir „Lady.lt“ linijos gaminių, kuriems atstovauja V. Narbutaitė.

„Stilinga kišenė“ nuolat ieško vis naujų dizainerių-gamintojų, kad pirkėjai turėtų iš ko rinktis. „Turime ne tik drabužių, bet ir įvairiausių akmenukų. Pasitaiko atvejų, kada ateina moterys ir tikrina jų kokybę. Vienos juos liečia rankomis, šildo delnuose, kitos bando kąsti, trečios net moneta į juos beldžia. Ne viena net drabužį atsineša ir prie jo derina papuošalus – nori, kad spalvos derėtų. Buvo atvejis, kai viena moteris kartą atėjo, apžiūrėjo papuošalus ir, nieko nepirkusi, išėjo. Bet kitą rytą atskubėjo ir pasakė, kad net užmigti negalėjusi, nes papuošalai tiesiog prieš akis stovėjo. Todėl juos net nedvejodama nusipirko“, - pasakojo V. Narbutaitė.

Verslininkės bendradarbiauja ir su lenkų įmone „BAJAGA STUDIO“. Todėl „Stilingoje kišenėje“ yra ir rankinių, kurių nerasite nė vienoje Lietuvos parduotuvėje. „Jos skiriasi nuo įprastų rankinių savo gamybos technologija, spalvomis, piešiniais ( pvz. gyvūnų ). Šilutiškės dar vengia nešioti rankines, kurios yra ryškių spalvų. Dažniausiai jas perka į pamarį grįžę pailsėti emigrantai ar užsieniečiai.“ - sakė moterys.

Užsuka ir vyrai

„Pasitaiko net tokių klienčių, kurios drovisi net drabužio pasimatuoti. Tuomet organizuojame privatų apsipirkimą – uždarome laikinai butika ir visą dėmesį skiriame vienai klientei. Moterys pasimatuoja net tai,  ko gyvenime nedėvėtų, ramiai prisiderina aksesuarus.  Apsuptos dėmesio jos būna patenkintos. Ne viena teigė, kad jaučiasi kaip Milane“, - džiaugėsi verslininkės.

Į butiką dažnai užsuka ir vyrai. Perka jie ne tik įvairiausius kvapus namams, bet ir dovanų kuponus. Daug ateinančių prieš bernvakarius ar mergvakarius, mat domina linksmieji rinkinukai, pavyzdžiui - vienodos kojinės ir „varlytės“.

Verslininkės garantuoja - čia parduodami drabužiai ir įvairūs papuošalai – pagal kiekvieno kišenę, o asortimentas nuolat atnaujinamas. Tačiau, pageidaujantys kiniškų gaminių, turės nusivilti, nes jais neprekiaujama, kadangi čia svarbiausia – kokybė ir išskirtinumas.

Moterys dalyvauja įvairiuose drabužių ir parodų pristatymuose, nes nori, kad pačios karščiausios naujienos pasiektų ir Šilutę. Jau šį rudenį klientai butike galės susitikti su jų parduodamų gaminių kūrėjais ir išgirsti mados naujienas iš pirmųjų lūpų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

to algiui2017-08-11
Nueik ir pamatysi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pirkėja2017-08-10
Parduotuvė tikrai nebloga, bet bent jau nosines straipsnyje sudėkite.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Algis2017-08-10
Kažin ar brangūs, žmona visai mėgsta tokius Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pliaupiantis lietus Jums sukėlė problemų?