Lumpėnuose vyko seniūnijų sporto žaidynės

2017-08-23

Lumpėnų seniūnijos sporto aikštyne vyko 2017 m. Pagėgių savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės. Krepšinio aikštelėje startavo krepšinis (3x3), buvo sudarytos dvi amžiaus grupės: 20-40 metų ir nuo 41 m. Pirmosios amžiaus grupės nugalėtojais tapo Lumpėnų komanda (Š. Mikelis, D. Viršilas, D. Austynas ),  antrieji liko Pagėgių komanda, tretieji Vilkyškių komanda, ketvirti - Natkiškių komanda, penkti - Stoniškių komanda.

Nuo 41 m. amžiaus grupėje pirmąja vieta džiaugėsi komanda iš Pagėgių (A. Gečas, V. Vytuvis, R. Serapinas). Antroji vieta atiteko Lumpėnų komandai, trečioji - Stoniškių, ketvirtoji- Vilkyškių ir penktoji - Natkiškių komandai. Tinklinio aikštelėje vyko moterų ir vyrų parko tinklinio (3x3) varžybos. Antrus metus iš eilės nepralenkiamos buvo Pagėgių seniūnijos atstovės ( G. Brazlauskaitė, D. Čepukaitė, N. Markauskaitė ir R. Maciukevičienė), kurios ir džiaugėsi laimėta pirmąja vieta. Antroji vieta atiteko Stoniškių komandos moterims, trečioji - Natkiškių komandai, ketvirtą-penktą vietas pasidalijo Lumpėnų ir Vilkyškių komandos.

Vyrų parko tinklinio (3x3) varžybose triumfavo ir taip pat antrus metus iš eilės neįveikiami buvo Pagėgių seniūnijos komandos vyrai ( E. Maciukevičius, R. Maciukevičius ir A. Šveikauskas). Antrąją vietą iškovojo Natkiškių  komanda, trečiąją - Vilkyškių, ketvirtąją - Stoniškių ir penktąją - Lumpėnų komanda. Stalo teniso varžybos vyko Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos sporto salėje. Nugalėtojais tapo Pagėgių seniūnijos komanda ( A. Šoblinskienė, D. Rumšas, E. Kriščiūnas). Antroji vieta atiteko Vilkyškių komandai, trečioji - Natkiškių, ketvirtoji - Stoniškių ir penktoji - Lumpėnų komandai. Smiginio varžybose nugalėtojais tapo taip pat Pagėgių seniūnijos komanda ( G. Brazlauskaitė, P. Juodis, D. Rumšas). Atrojoje vietoje liko Vilkyškių komanda, tretieji - Natkiškių komanda, ketvirtieji - Stoniškių ir penktieji - Lumpėnų komandos.

Seniūnų trikovėje antrus metus nepralenkiamas buvo Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius, užėmęs pirmąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė, trečioje vietoje - Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, ketvirtoje - Vilkyškių seniūnas D. Jurkšaitis ir penktoje - Stoniškių seniūno pavaduotojas Gintautas Stančaitis.

Pasibaigus visoms rungtims ir susumavus visus taškus, 2017 m. Pagėgių savivaldybės seniūnija nugalėtoja tapo Pagėgių seniūnija. Kiekvienos rungties pirmosios vietos nugalėtoja  vyks į II etapo atrankines zonines varžybas rugpjūčio 19 d. Jurbarke. Nugalėtojus taurėmis ir medaliais apdovanojo Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.