Oficialu: iš Šilutės į „Lietuvos rytą“ išvykusį Robertą Kuncaitį keičia Laimonas Eglinskas

2017-08-23, Šilutės krepšinio klubo administracija

Šilutės vyrų krepšinio komanda grįžo iš Italijos, pirmojo pasirengimo etapo 2017/2018 metų sezonui. Prieš išvykdami į turnyrą Italijoje, šilutiškiai Garliavoje žaidė draugiškas rungtynes su Indonezijos vyrų rinktine, kurias laimėjo 29 taškų skirtumu - 91:62. Italijoje Pamario krepšininkai iškovojo 3 pergales bei patyrė dvi nesėkmes. Nugalėtos Fairfield, Umass Lowell ir Utah state Amerikos universitetų komandos, o nusileista Auburn ir Colorado krepšininkams.

Po šio etapo komanda oficialiai paskelbė, kad artėjančiame sezone komandai vadovaus treneris Laimonas Eglinskas, kuris pakeis į „Lietuvos ryto“ komandą išvykusį Robertą Kuncaitį. „Šilutės“ krepšinio komanda jau beveik sukomplektuota, pastarosiomis dienomis dar sudaryta sutartis su Taurantu Tamošiūnu.

Apie pasirengimo ciklą, komplektacijos darbus ir tikslus savo mintimis pasidalino ir naujasis vyr. treneris: „Džiaugiamės, kad kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet pasiruošimą krepšinio žaidimo sezonui pavyko pradėti anksti bei turėjome galimybę dalyvauti turnyre Italijoje. Tai buvo puiki proga patikrinti komandos naujuosius, jaunuosius šilutiškius žaidėjus, įvertinti jų žaidimo kvalifikaciją, pradėti kurti komandos mikroklimatą. Šiame cikle prie mūsų komandos taip pat prisidėjo ir Jonas Vainauskas, turintis didelę vadybinę patirtį Lietuvos krepšinio pasaulyje. Jis mus konsultavo dėl komandos sudarymo bei yra pasiruošęs mums padėti ateityje įvairiais krepšinio reikalais.

Taip pat noriu pasidžiaugti, kad prie komandos prisijungė dar vienas naujas krepšininkas, tai Taurantas Tamošiūnas. Manau, kad šis žaidėjas gali tapti vienu iš komandos lyderių, nes yra sukaupęs nemažai patirties tiek rungtyniaujant Nacionalinėje krepšinio lygoje, tiek Lietuvos krepšinio lygoje.

Praėjusiame sezone „Šilutės“ komanda paruošė nemažai krepšininkų, kuriuos šiemet pasikvietė turtingesni būsimi mūsų varžovai. Dėl šios priežasties vasara buvo išties nelengva, nes iš planuoto komandos branduolio liko tik Modestas Žaunieriūnas ir Justas Nausėdas. Nežiūrint į tai, džiaugiamės, kad su klubo vadybininku Jonu Gavėnia ir trenerio asistentu Arnoldu Kuncaičiu pavyko beveik sukomplektuoti Šilutės krepšinio komandą. Rugsėjo mėnesį planuojame dar sužaisti draugiškas rungtynės su Ukrainos vicečempionais bei keliomis stipriausiomis Lietuvos krepšinio lygos komandomis, nes tik žaidžiant su stipriausiais gali tobulėti ir pamatyti, kuriame lygyje esi“.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?