Jauna pora tiki savo verslo sėkme

2017-08-28, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Kai visi dejuoja, kad sunku galą su galu sudurti, kad neva nėra darbo, o apie savo verslą negalima net svajoti, kadangi tam nėra sąlygų, jauni šilutiškiai Eglė ir Andrius Cibauskai galvoja visiškai kitaip. Pasak jų, žmogus gali viską, tik turi dirbti, turėti tikslą ir jo siekti.

Neplanavo pradėti verslo

Rugpjūčio 18-ąją duris pravėrė nauja parduotuvė Šilutėje, Lietuvininkų g. 60, šalia didžiosios Maximos. Lankytojų netrūko, mat klientai puikiai žinojo, ką galima joje įsigyti, nes iki šiol gaminiai buvo reklamuojami ir parduodami Facebook grupėje „Saldžių sapnų“. Su nuoširdžia šypsena kiekvieną sutiko parduotuvės savininkė Eglė Cibauskienė, kuri verslą pradėjo net neplanuodama to daryti. „Gyvenime neįsivaizdavau, kad tapsiu pati sau šeimininkė. Jei prieš penkerius metus kas nors būtų pasakęs, kad turėsiu savo verslą, būčiau netikėjusi. O viskas prasidėjo nuo to, kad prieš keletą metų Kalėdoms sugalvojau nupirkti dovanų patalynę. Ieškojau būdų, kaip tai padaryti už kuo  mažesnę kainą. Viena verslininkė pasiūlė įsigyti didesnį kiekį patalynės, o to, ko nereikia, pabandyti parduoti. Labai gerai sekėsi. Netrukus pradėjome prekiauti ir rankšluosčiais su įvairiais užrašais, tačiau jie brangiai kainavo. Todėl nusipirkome reikalingą įrangą ir užrašus dabar siuvinėjame patys“, - kalbėjo jauna moteris.

Didžiausias jos pagalbininkas - vyras Andrius. Sutuoktinis neatsisako niekuomet padėti. Jei reikia ir visą naktį drauge darbuojasi – kuria reklamas, siuvinėja ir t. t. Eglė labai vertina ir didžiuojasi savo antrąją puse. Laikas bėgo. Klientų šeima turėjo vis daugiau, o namai - neguminiai. Todėl ir nutarė atidaryt parduotuvę, kurioje gausus pasirinkimas personalizuotų dovanų.  Pastebėta, kad mamos pamėgo savo vaikus puošti šliaužtinukais, marškinėliais su įvairiais užrašais. Perka moterys ir kuprines, ant kurių puikuojasi vaiko vardas. Palepina ir vyrus. Jiems parūpina kojinių rinkinių. Ant kiekvienos vis kitas užrašas. Pavyzdžiui, ant pirmos poros užrašyta: „Idealus tavo pirmadienis“.  Krikštynoms besiruošiantys užsuka ir tėvai, ir krikštatėviai. Išsako savo norus, o juos stengiasi išpildyti jaunieji verslininkai. Pastebėta, kad populiariausias pirkinys šiai šventei - rankšluosčiai su pačių klientų sugalvotais užrašais.

Klientui tereikia sugalvoti, ko nori

Dabar poros artimiausiuose planuose – po tuo pačiu stogu atidaryti oficialią reklamos agentūrą. Tiesa, jau ir dabar jie pasiruošę išpildyti įvairiausius šilutiškių norus. Pavyzdžiui, jau teikiamos reklamos gamybos paslaugos, mat čia gamina ir montuoja reklaminius skydus, stovus, reklamas ant transporto priemonių, gaminius iš lipnios plėvelės ir kitus nestandartinius gaminius. Siūlo pasinaudoti ir reklamos dizaino paslaugomis. Todėl tas, kas suka galvą, kaip sukurti iškabų, stendų, plačiaformatės spaudos gaminių – lipdukų, plakatų, tentų dizainus, gali drąsiai kreiptis į  Cibauskus. „Kad ir ką žmogus  sugalvos, versimės per galvą ir stengsimės išpildyti jo lūkesčius“, - garantavo pašnekovė.

O ar nebijo šeima konkurentų? Pasak Eglės, jų nebijo, mat, būtent, jie priverčia dar labiau stengtis, tobulėti. „Kiekvienas turi savo klientą. Užteks jų visiems“, - tikino verslininkė.

Klaipėdos verslo kolegijoje verslo proceso valdymą studijuojanti  Eglė pripažino, kad kurti savo verslą nėra lengva, mat dar augina ir dvi dukreles – trijų metų Skaistę ir pirmąją 2017-aisiais Šilutės rajone gimusią Aistę. Todėl sutuoktiniams nuovargis nėra svetimas jausmas. Bet tai jų neįveikia. Sako, kad, priešingai, drauge išgyventi rūpesčiai dar labiau suvienija ir sutvirtina santykius.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

koks aš gražus ir koks nuostabus 2017-08-31
kas pakels uodega jai ne pats Komentaras patinka Komentaras nepatinka
L2017-08-31
Šaunuoliai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gaudile2017-08-30
Sveikinimai!!!
Saunuoliai, galiu tik pagirti ir pasidziaugti Jusu sekme ;)
O pavyduoliu ir bambekliu Lietuvoje visada buvo ir bus, nekreipkite demesio
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2017-08-30
jau teko isitikint sios verslininkes mandagumu ir fainumu...nebesinori net kely jos sutikt...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
sms 2017-08-29
išmok rašyt verslininke po to girkis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ha2017-08-28
pagaliau gal nuvers tuios du Silutes monopolininkus sitoje srityje. Konkurencija - jega Komentaras patinka Komentaras nepatinka