Šilutiškiai susigrąžino 10-ąją vietą

2017-09-02, Romualdas Danielius MAŽUTIS

Lietuvos futbolo I lygos pirmenybėse FK „Šilutė“ (treneris Svajūnas Česnulis) praėjusį šeštadienį savo vejoje nugalėjo Kauno „Stumbrą B“ – 2:1. Šilutiškių komandoje pasižymėjo puolėjas Andrius Marcinkevičius, įmušęs du įvarčius.

Tai buvo 22-ojo turo rungtynės. Pirmajame rate „Stumbras B” Kaune įveikė „Šilutę” rezultatu 2:0. Savo aikštėje pamariškiai atsirevanšavo. „Stumbro B” kraitis po 21-erių rungtynių – 27 taškai, 9-oji vieta. Mūsų ekipa po 20 rungtynių turėjo 23 taškus ir turnyrinėje lentelėje užėmė 11-ąją vietą tarp 15 komandų. Tiek kauniečiai, kurių gretose nemažai svetimšalių legionierių, tiek pamariškiai rungtyniauja banguotai. FK „Šilutės“ bėda: progų įvarčiams įmušti sukuria, bet dažnai jų neišnaudoja. „Stumbras B“, kaip parodė rungtynės Šilutėje, geriau atakuoja, bet prasčiau ginasi.

Žinoma, FK „Šilutė“ namuose troško revanšo. Nors komandoje trūko traumuoto įvarčių mušėjo Juliaus Kasparavičiaus, tačiau pamariškiai savo pasiekė. Lengva nebuvo, nes pirmojo kėlinio pradžioje greitą įvartį po pakelto kampinio galva įmušė svečių futbolininkas Vilius Armalas – 0:1. Mūsiškiai nesutriko, atsakė  atakomis dešiniuoju aikštės kraštu. Jos sekdavo ne tik po ilgų kamuolio perdavimų, bet ir sukuriant trumpus derinukus. Svečiai sunkiai stabdė tuos prasiveržimus, kurie baigdavosi  kamuolio perdavimais į baudos aikštelę ir smūgiais į vartus. Rezultatą išlygino 23 metų puolėjas Andrius Marcinkevičius. Jo pozicija tam nebuvo patogi dėl siauro ir smailaus vartų apšaudymo kampo. Kamuolys įskrido į tolimą vartų viršutinį kampą. Fanai palydėjo epizodą garsiais šūksniais. Netrukus A. Marcinkevičius persvėrė rezultatą FK „Šilutės“ naudai – 2:1. Pamariškių kontrataką kairiuoju aikštės kraštu ir ilgu reidu pradėjo legionierius iš Baltarusijos Michail Malashevič. Netikėtai užklupti kauniečiai praleido antrąjį įvartį. Po konflikto „Šilutės“ aikštės pusėje ir apsistumdymo  svečiai paleido stiprų šūvį iš toli, kurį atrėmė „Šilutės“ vartų skersinis.

Antrajame kėlinyje įvarčių nepelnyta. Kauniečiai spaudė šilutiškius, įgijo žaidimo iniciatyvą. Aikštės šeimininkai tenkinosi išpuoliais, sukūrė kelias progas, privertusias aiktelėti „sirgalius“, tačiau tuo viskas ir baigėsi: ir saugo Justo Miliaus prasiveržimas, ir puolėjo Ričardo Beniušio smūgis „žirklėmis“ per save. Svarbiausia, kad šilutiškiai išsaugojo pergalę ir turnyrinėje lentelėje kilstelėjo į 10-ąją vietą, išstūmę iš ten „Panevėžį“. Rugsėjo 2 dieną FK „Šilutė“ žais Pakruojyje su „Pakruoju“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?