Per Šv. Kalėdas užgrius žiemiški orai, po švenčių ruoškitės 10 laipsnių šalčiui

2014-12-23, orai.lt, orai24.lt
Rėkyvos ežere šaltis sukūrė ledo skulptūras.
Rėkyvos ežere šaltis sukūrė ledo skulptūras.

Neišvengsime kritulių ir per Šv. Kūčias. Tik naktį jų bus mažiau, o dieną jie kris intensyviau. Antroje dienos pusėje Šiaurės Lietuvoje gali pasirodyti ir šlapdriba. Vėjas išliks vakarinių krypčių. Dieną jis pradės po truputį stiprėti ir iki vakaro jo gūsiai vietomis įsismagins iki 15-18 m/s. Temperatūra išliks teigiama. Visą parą prognozuojama 1-6 laipsnių šiluma.

Pirmąją Šv. Kalėdų dieną orai keisis. Nes iš šiaurinių platumų artės šaltesnių orų banga. Šlapdribą išstums sniegas. Pūs gūsingas šiaurės vakarų vėjas. Temperatūra svyruos apie 0, o kai kuriuose šiauriniuose rajonuose galima tikėtis ir nedidelio šaltuko. Pradėjus šalti tiek vairuotojus, tiek ir pėsčiuosius pradės gąsdinti plikledis.

Antrąją švenčių dieną žiema dar labiau įsitvirtins. Retkarčiais pasnigs. Temperatūra naktį pažemės iki 5-10 laipsnių šalčio. Dieną ji vos pakils iki 1-6 laipsnių šalčio. Tik prie jūros termometrai rodys apie nulį. Sniegas paslėps ledą, tad teks būti atidiems.

Savaitgalyje sniegas pasirodys vis rečiau. Tačiau šaltis neketina sustoti. Yra tikimybė, kad naktimis temperatūra kai kur nukris ir žemiau 10 laipsnių šalčio.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?