Pirmadienio horoskopas – gruodžio 29 d.

2014-12-28, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Tortas
Fotolia nuotr. / Tortas

Sveiki gyvi! Metas išsivaduoti iš šventinio šurmulio ir sugrįžti į realybę. Trumpam... Ką pranašauja žvaigždės?


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Prie darbų tarpušvenčiu grįžti bus nelengva. Visų pirma dėl to, kad nuolat viskas bus lyg ne vietoj padėta. Tačiau užuot ką nors dėl to kaltinę, pamatykite savo klaidas ir bandykite keisti situaciją. Tai jums pavyks, jei aktyviai naudositės kolektyvo pagalba ir nekonfliktuosite su vadovybe. Vakare viską kompensuos vaikų juokas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien nesijausite stiprūs, kai reikės atkreipti kitų dėmesį į save, todėl mieliau rinksitės neakivaizdžią veiklą. Deja, tai profesinių užduočių nesumažins. Jų gausa jus paskatins dar aktyviau veikti. O pasikliaudami vidiniu balsu, išvengsite nuomonių skirtumų su jaunesniais asmenimis. Dienai baigiantis paguodą ir viltį teiks šeimos nariai. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors nuo pat ryto kažkas iš kolegų ar bendražygių jums sukels galvoje tikrą sumaištį, būtent kolektyvo narių dėka jausite norą judėti pirmyn. Net jei pergalėms jus užvestų ant kelio ne kas kita, o konkurencija. Kodėl gi ne? Svarbiausia, kad rezultatai nenuviltų, partneriai nesijaustų išduoti ir, galiausiai, pasidžiaugtumėte reikalingų žinių bagažu. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos įvykiai įsuks jus ir jūs vos spėsite vykdyti jums keliamus reikalavimus. Nors tai jums ne itin patiks, neturėdami iš ko rinktis, turbūt nuspręsite plaukti pasroviui. Svarbu, kad pavakarę šioje kelionėje būtumėte ne vieni. Seksis tiek, kiek gebėsite susitarti su partneriais ir pasidalinti tuo, ką turite: gabumais, resursais, laiku. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Žmonės šiandien bus reiklūs ir sau, ir kitiems. Nebūkite vieni iš jų. Kad ir kaip būsite gundomi prisijungti prie aikštingos minios, pabandykite daugiau duoti, nei imti, daugiau paklusti, nei kitiems vadovauti. Ir patys nustebsite, kad tokia nuostata ištrauks jus net iš pesimistiškiausių situacijų. O vakare optimizmu vaišinsite kiekvieną, kuriam jis bus reikalingas. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Begalinis noras aktyviai veikti ir tikėjimas savo paties sėkme, šiandien gali pakišti koją. Viso to išvengsite, jei apsidairę aplink save, pamatysite kolegas, kuriems reikia iš jūsų palaikymo ir gairių. Ir visai nesvarbu, kokias priemones naudosite juos sustiprinti, paskatinti ar įkvėpti. Vakare trykšte trykšite džiaugsmu, kažką padarę dėl kitų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte būsite šiek tiek įtarūs savo antrosios pusės ar kitų asmenų atžvilgiu. Ir tai ne kartą jus apsaugos. Tačiau savojo „aš“ per aukštai neiškelkite. Jie turės, ką jums duoti, ypač, jei patys aktyviai dalyvausite jų siūlomoje veikloje. Vakarop, radę būdus išklausyti nešildančius šeimos narių komentarus, vėliau draugų dėka patirsite džiugių akimirkų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte neskubėkite atlikti visų darbų vienu metu. Tiesa, popietę darbo ar buities problemos greičiau išsispręs, kai prie to pirštus prikiš jūsų šeimos nariai. Ar tiesiog žinodami, kad namuose jūsų kažkas laukia, išties pasistengsite. Kelyje ar pokalbio metu vakare išvengę kliūčių, dienai baigiantis galbūt galėsite pasididžiuoti savo pasiekimais. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Noro, asmeninius siekius iškelti virš visų kitų, šiandien jums netrūks, bet ryte, ties šiuos slenksčiu neužkliūkite. Vėliau rizikuoti ar tiesiog aktyviai veikti jus įkvėps pokalbis ir jo metu gautos žinios. Įsitikinkite, ar neišbarstote visos energijos tik tuščioms kalboms. Dienos finalas gali būti įspūdingas ar įkvepiantis kelionėms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ramybės stoka namuose ragins jus kuo greičiau pasprukti į darbo vietą ir ten ką nors atlikti. Nuo savęs toli nepabėgsite, jei neišspręsite vidinių ar su namais susijusių problemų. Situaciją pataisys aktyvūs jūsų veiksmai, susiję su finansais. Vakare savo nuomonės kitiems nebrukite, o viskuo, kas jums brangu dalinkitės ir gautų dovanų neignoruokite. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rytinės kelionės gali jums priminti, kad ne viską galima iš anksto suplanuoti: nuvyksite ne ten, kur reikia arba ne tuomet, kaip esate numatę. Nepaisant to, per dieną būsite judrūs, turėsite daug planų ir minčių, kuriomis nedelsiant turėsite pasidalinti su kuo didesne auditorija. Dieną gali pabaigti džiugus pokalbis su antrąją puse. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sulaukę netikėtumų finansiniame fronte, turbūt neturėsite daug vilties viską tuoj pat pataisyti. Popietę bus galimybių prižadinti snaudžiančius talentus, iš kurių galbūt įmanoma turėti naudos. Antraip, kam jums jie duoti? Net jei kažkas iš bendražygių su tuo nesutiks, vilties nepraraskite. Įsipareigojimų turite nemažai ir to įrodymas – šios dienos vakaras. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?