Senolė, pasiklydusi ir nakvojusi miške, perduota medikams

2017-09-09, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Pasiklydusios senolės sūnus Valdas Bieliauskas teigė, kad vienas niekaip nebūtų radęs savo mamos ir dėkoja visiems atskubėjusiems į pagalbą.
Pasiklydusios senolės sūnus Valdas Bieliauskas teigė, kad vienas niekaip nebūtų radęs savo mamos ir dėkoja visiems atskubėjusiems į pagalbą.

Rugsėjo 5-ąją ne juokais savo artimuosius išgąsdino 78 metų senolė Donata Bieliauskienė. Ji naktį praleido miške. Pareigūnai surado paklydusią moterį tik kitą dieną. Garbingo amžiaus moteris perduota medikams.

Senjorės sūnus Valdas Bieliauskas teigė, kad antradienio pavakarę mama  išėjo iš namų, esančių Vainuto seniūnijos Dargiškės kaime.  Tai buvo apie 16 valandą. „Išėjo grybauti neperspėjusi artimųjų. Po pusantros valandos jos pasigedau. Ieškojau sodybos teritorijoje, aplink ją. Niekur mamos neradau. Apie 9 valandą pagalbos kreipiausi į pareigūnus. Keli ekipažai atskubėjo labai greitai. Policininkai į pagalbą pakvietė ir kinologus su šunimis“, - pasakojo V. Bieliauskas.

Pareigūnai moters ieškojo ir nakties metu, tačiau paiešką apie 3 valandą teko nutraukti dėl blogų oro sąlygų.  Kitą dieną, t. y. rugsėjo 6 dieną nuo 7 valandos toliau buvo tęsiama moters paieška. Ieškoti dingusiosios pareigūnams padėjo ir seniūnijos gyventojai. Iš viso apie 40 žmonių bandė rasti senolę. Buvo apieškota visa teritorija aplink moters gyvenamąją vietą. Iškviesti gaisrininkai apieškojo ir netoli moters namų esantį vandens telkinį. Pasiskirsčius plotais, pareigūnai ir paiešką padėję vykdyti žmonės ieškojo dingusios senolės ir miškuose.

Apie 10 valandų 24 minutės pareigūnai moterį surado miške. Ji buvo sąmoninga, tačiau sušalusi, nepajėgė eiti, todėl jai buvo iškvieti medikai. „Mama pakankamai normaliai kalbėjo. Sakė, kad naktį nejautė šalčio. Girdėjo ji ir riksmus, bet nesiorientavo, kad čia ieškoma jos. Jau nebesitikėjau, kad rasiu ją gyvą – ji sunkiai vaikščioja. Labai džiaugiuosi, kad jai viskas baigėsi gerai. Vienas mamos nebūčiau radęs. Esu dėkingas už pagalbą visiems padėjusiems“, - kalbėjo V. Bieliauskas.

 


Straipsnio komentarai

Lina 2017-09-21
Šaunu kad bent gerai baigiasi. Sveikatos jūsų mamai ir jums... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?