Susigėdusi valdžia atidavė skolą vaikams

2017-09-09, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos.

Paskutinę vasaros dieną Šilutėje, Melioratorių alėjoje iškilmingai buvo perkirpta juostelė prie vienos iš 5 vaikų žaidimo aikštelių.  Renginio metu valdžios vyrai prisipažino mažiesiems ir juos atlydėjusiems artimiesiems, jog pagaliau susiprato ir šiek tiek susigėdo.

„Mamos ir tėčiai, vaikai, mes, savivaldybės vadovai, atėjome čia atiduoti jums skolą. Daug metų nebuvo rengiamos vaikų žaidimų aikštelės. O mes gerai žinome, kaip norite lauke pažaisti. Todėl, mes, savivaldybės vadovai, susipratome, susigėdome ir nusprendėme šiemet įrengti 5 aikšteles, o iki spalio - dar dvi.  Taip pat treniruoklius. Kasmet žiūrėsime, kokiame kvartale dar nėra žaidimų aikštelės ir ten įruošime. Norime, kad vaikai būtų užimti, laimingi, patenkinti ir šiltuoju metų sezonu turėtų užsiėmimų“, - sveikinimo kalbą tarė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Netrukus juostą perkirpo meras, jo pavaduotojas Algis Bekeris, administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir seniūnas Raimondas Steponkus. Į dangų pakilusios  nukirptos juostėlės dalys skelbė visiems gerą žinią – pagaliau ir Šilutės vaikai pastebėti – jiems įrengtos žaidimų aikštelės. Mažieji ir jų tėveliai buvo vaišinami kava, vafliais. Dėdė Uodas tądien visus susirinkusiuosius kvietė pasiausti – visi su gera nuotaika šoko „Zvimbadą“. Po linksmybių visi patenkinti išsiskirstė  į namus. Bet ne viskas gražiai buvo atlikta iki galo -  rengėjai pamiršo maišus su šiukšlėmis, nors iki konteinerių vos keli metrai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar palaikote medikų sprendimą kovoti dėl oresnės ateities ir darbo sąlygų?