Šilutės rajone po kivirčo su drauge skendęs vyras išgelbėtas

2017-09-09

Šeštadienį, 18 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės r., Kintų sen. priešais Ventės ragą iš valties iškrito ir paskendo žmogus. Tačiau apie nelaimę pranešęs vyras suklydo. Skendusį vyriškį pavyko laiku ištraukti iš vandens, kuris perduotas medikams.

Į nelaimės vietą buvo skubiai išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Tauragės apskrities vyriausiam policijos komisariatui. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai prieš 19 valandą dar nebuvo sulaukę jokių žinių apie operacijos baigtį. Pareigūnai ir ugniagesiai greitai atvyko į nelaimės vietą.

Apie nelaimę pranešė žmogus, kartu su skendusiu vyru buvo valtyje.

19 val. 30 min ugniagesiai pranešė, kad vyrą pavyko ištraukti, jis gyvas. 

Gelbėjant skendusį vyrą, buvo panaudotas Valstybės sienos apsaugos tarnybos kateris.

Pirminiais duomenimis, vyriškį iš vandens ištraukė jo draugas, prie gelbėjimo darbų prisidėjo pasieniečiai ir ugniagesių tarnybos narai.

„Skambinusiam žmogui, matyt, pasirodė, kad vyras gali būti nuskendęs. Negaliu pasakyti, ar jis buvo sąmoningas, kai atsidūrė medikų rankose“,– portalui lrytas.lt pasakojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prieš 20 valandą pranešė, jog vyriškis išvežtas į Klaipėdos ligoninę, jis buvo sąmoningas.

Pasak pareigūnų, vyro būklė dar gali būti sunki. Šeštadienio vakarą paaiškėjo daugiau nelaimės detalių. Valtimi netoli nuo Ventės rago plaukiojo du neblaivūs draugai. Vienas iš jų buvo smarkiai susikrimtęs, nes susipyko su savo drauge. Maždaug už dviejų kilometrų nuo kranto, širdies skausmo negalintis numalšinti vyriškis iššoko į vandenį ir ėmė skęsti.

Įkaušęs jo draugas paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir ėmė ne visiškai rišliai ir tiksliai pasakoti apie nelaimę - esą nukendo žmogus.

Netrukus pranešėjas pats išgelbėjo draugą, padėjęs jam įlipti į valtį. Tai padaryti buvo nelengva ir dėl skendusiojo sudėjimo - jis sveria apie 120 kilogramų.

Po to atvyko pasieniečiai su kateriu, ugniagesiai gelbėtojai, ir vyriškis buvo nuplukdytas į krantą. Jis buvo sušalęs.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

durniam laisvė 2017-09-11
ir ką jis pagązdino pats save nieko Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Zose2017-09-09
Aciu dievui,kad visi gyvi ir sveiki Komentaras patinka Komentaras nepatinka
mariux2017-09-09
stora bica paliko pana ir nusprende pasiskandinti. ko tik girti kaimieciai neprigalvos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Al2017-09-09
Ble, tik Šilutėje tokios nesąmonės gali būti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?