Skaitytojas klausia: „Kodėl būtent infraraudonųjų spindulių procedūra?“

2017-09-15

„Šilutėje yra atliekamos infraraudonųjų spindulių procedūros. Draugės jas darosi. Sako, kad sveika, bet aš apie tai nieko konkrečiai nežinau. Ar galite papasakoti apie tai plačiau? Kuo šios procedūros naudingos žmogui“? Lina, 33m.

Atsako Aurelija Žaldokienė, Lieknėjimo ir sveikatingumo studijos „Aurelijos SPA“ įkūrėja.

Infraraudonųjų spindulių teigiamas poveikis žinomas jau labai seniai. Infraraudonieji spinduliai pradėti taikyti 5000-3000 m. prieš Kristų Kinijoje, o vėliau paplito ir po kitas šalis. Šiuolaikinėje medicinoje iki šiol infraraudonieji spinduliai naudojami labai plačiai. Yra begalės medicininių, ekologinių, fiziologinių, energetinių infraraudonųjų spindulių pirčių pranašumų prieš tradicines pirtis. Reguliariai lankantis, infraraudonųjų spindulių šiluma dėl pagerėjusios kraujotakos teigiamai veikia visą organizmą. Gausus prakaitavimas procedūros metu padeda iš kūno išvalyti įsisenėjusias ir susikaupusias druskas, šlakus, toksinus. 20-30 min. seansas infraraudonųjų spindulių kapsulėje prilyginamas 10 km bėgimui. Tad ji rekomenduojama ir tiems, kurie neturi laiko reguliariai mankštintis arba kenčia nuo traumų, kurios trukdo aktyviai fizinei veiklai. Dėka reguliaraus kraujagyslių išsiplėtimo ir susitraukimo (dėl pakartotinio kūno įkaitimo ir atvėsimo) jos tampa elastingesnės ir lankstesnės. Infraraudonųjų spindulių bangos įsiskverbia giliai į raumenis. Todėl, reguliariai naudojant, padeda sumažinti skausmą, artritą.

Svorio metimas, nuovargio ir spaudimo sumažėjimas, odos valymas, detoksikacija, skatina audinio tempimąsi. Procedūra padeda kovoti su galūnių sustingimu, sumažina raumenų įtempimą, skatina sveikimą uždegiminių procesų atveju, celiulito naikinimą ir kita… Pateikiau tik keletą priežasčių, kodėl naudinga infraraudonųjų spindulių kapsulė. Džiugu, kad klientai džiaugiasi, jog procedūra padeda atsipalaiduoti, pamiršti  įtampą, stresą, sustingusius raumenis, sąnarius ir gilius skausmus.

Lieknėjimo ir sveikatingumo studija „Aurelijos SPA“, įsikūrusi Cintjoniškių g.16, Šilutė

Užsisakyti procedūras, dovanų kuponus galima  tel. 863463449.

 

 

 


Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?