Irkluotojų pergalės

2017-09-17, Romualdas Danielius MAŽUTIS
Šilutės sporto mokyklos irkluotojų rinktinė pirmenybėse laimėjo 17 medalių.
Šilutės sporto mokyklos irkluotojai (treneriai Nedas Bartušis, Romualdas Drungilas) sėkmingai pasirodė Marijampolės pirmenybėse - iškovojo net 17 medalių.

Su suvalkiečiais lenktyniavo Vilniaus, Panevėžio, Plungės, Elektrėnų, Šilutės baidarių įgulos. Dalyvių amžius: vaikai (12 m.), jaunučiai (13-15 m.),jaunių ir vyrų grupė. Distancija – 200 metrų. Vienvietę baidarę tarp berniukų greičiausiai irklavo šilutiškis Eitaras Mulskis. Jis finišavo pirmas. Trečiąją vietą užėmė komandos draugas Ugnius Norkus. Plaukiant dviviete baidare, Eitaras Mulskis ir Ugnius Norkus pelnė sidabro medalius.

Jaunučių varžybose Heraldas Kairys, irklavęs vienvietę baidarę, į finišą atplaukė antras. Dvivietėje baidarėje kartu su Matu Petrauskiu taip pat finišavo antri.

Jaunių ir vyrų grupės varžybose šilutiškių keturvietė finišavo antra. Sidabro medalius iškovojo Rokas Domeikis, Matas Palekas, Matas Petrauskis ir Heraldas Kairys. Be to, R. Domeikis ir M. Palekas užėmė trečiąją vietą irkluodami dviese. Dar du bronzos medalius pridėjo Aidas Pažereckas ir Norbertas Vaitkus, irklavę keturvietę baidarę kartu su Marijampolės ir Plungės sportininkais. Apdovanojimų iš Marijampolės parsivežė ir šių varžybų debiutantės Lidija Rimkutė ir Paulina Timoščenko, pradėjusios irkluoti tik šią vasarą. Lidija kartu su Marijampolės yrininkėmis laimėjo keturviečių baidarių varžybas. Pirmasis jos būsimos medalių kolekcijos medalis – auksinis. Paulinos laimikis – bronzos medalis. Ji keturvietę irklavo kartu su vilnietėmis. Šilutės sporto mokyklos irkluotojų sezonas artėja į pabaigą. Rugsėjo 23 dieną jie startuos Šiauliuose, o paskutinės varžybos vyks spalio pradžioje.