Usėniškiai mėgaujasi sporto nauda

2014-12-31, Gerda BELOKOPYTOVA
Usėniškės treniruočių metu.
Usėniškės treniruočių metu.

Dar visai neseniai Usėnų sporto klubas įgyvendino projektą „Sportas – sveikata“, o jo nauda bus juntama dar daugybę metų. Usėniškiai džiaugiasi, kad įsigytas sporto inventorius ir toliau suteiks galimybę sportuoti. Taip laisvalaikis bus leidžiamas ne tik turiningai, bet ir sveikai.

Anot projekto vadovės Usėnų bendruomenės pirmininkės Aldonos Rauktienės, projekto metu buvo vykdomos aerobikos, zumbos ir kalanetikos treniruotės. Užsiėmimai vyko net tris mėnesius – prasidėję 2014 metų rugsėjo 2 dieną baigėsi 2014 metų lapkričio 28-ąją. A. Rauktienė džiaugėsi, kad šio projekto, kurį finansavo Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, dėka įsigyta įvairaus sportinio investoriaus: 1–2 kg svarmenų – 20 vnt., kurie padeda stiprinti rankų raumenis, ir 10 kamuolių, skirtų mankštai. „Užsiėmimai vyko Usėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje. Tokios treniruotės vyko ir pernai, tačiau dabar turėjome galimybę įsigyti įvairesnio inventoriaus. Atliekant pratimus kamuoliu gerėja pusiausvyra, kvėpavimas, širdies veikla, didėja judesių amplitudė“, - pasakojo A. Rauktienė.

Šių užsiėmimų metu net 60 seniūnijos gyventojų, tarp jų 40 mokinių ir jaunimo, susipažino su aerobikos, zumbos, kalanetikos pratimų atlikimo technika, išmoko pratimus atlikti savarankiškai. „Mamos ir dukros turėjo puikią galimybę sportuoti kartu – daugiau laiko praleido kartu, sustiprėjo tarpusavio santykiai, - pasakojo bendruomenės pirmininkė. – Tikimės, kad daugeliui projekto dalyvių sportas taps gyvenimo būdu. Apie 15 moterų pamėgo šį sportą ir toliau lanko užsiėmimus. Dėkojame Usėnų pagrindinei mokyklai už galimybę naudotis sporto sale ir žaviajai trenerei Ievai Kaktaitei. Tik jos energijos, jaunatviškumo ir reiklumo dėka moterys pamėgo užsiėmimus“.

Ir toliau usėniškės lanko treniruotes, taip užpildydamos savo dieną ne tik darbais, bet ir sveiku užsiėmimu, turinčiu teigiamos naudos jų sveikatai.

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?