Kodėl nenorėjo bendrauti Šilutės autobusų parko direktorius?

2017-09-18, Saulius Sodonis

Praėjusios savaitės penktadienio pavakare suplanuotas rašinys turėjo prasidėti antrašte „Prasidėjo autobusų stoties Šilutėje statybos darbai“. Tačiau pirmadienį netikėtai ją teko keisti. Nes nežinia dėl kokios priežasties Šilutės autobusų parko direktorius Artūras Stonkus nenorėjo atsakyti į žurnalisto klausimus apie prasidėjusius darbus.

Šiaip jau ilgai atidėlioti autobusų stoties statybos darbai, panašu, kad iš tiesų prasidėjo. Nes autobusų parko teritorijoje Tilžės gatvėje, kur ji ir turi atsirasti, nebeliko autobusų. O jų vietą pakeitė traktoriai. Jie ten kažką kasa, stumdo. Kadangi čia ilgus dešimtmečius buvęs autobusų parkas pagal numatytus planus turi keltis į  naują vietą  kažkur greta Šilutės šilumos tinklų įmonės, kilo natūralūs klausimai, kaip jis gyvens tą laikotarpį, kadangi dar nėra pradėtas statyti. To ir norėjome A. Stonkaus paklausti.  Pirmadienio rytą, pabandžius  telefonu susitarti dėl susitikimo,  direktorius kalbėjo, kad šią dieną atsirado nenumatytų planų, todėl tai padaryti nepavyks. Dar paprašė pateikti klausimus raštu, nes žurnalistai ne kartą yra daug ką savaip interpretavę. Paaiškinus, kad jie  paprasti, kad galima atsakyti ir telefonu, direktorius pasiūlė paskambinti už pusvalandžio, nes vyks (ar vyksta) pasitarimas. Tačiau nei už pusvalandžio, nei vėliau Šilutės autobusų parko direktorius A. Stonkus telefono nekėlė.

O klausimai įmonės vadovui  buvo suplanuoti elementarūs, nes penktadienį  buvo malonu pamatyti prasidėjusius darbus. Kadangi ne kiekvieną dieną tenka važiuoti pro šią vietą Šilutėje, todėl norėjosi direktoriaus paklausti, kada prasidėjo šie darbai. O taip pat, kur dabar laikomi autobusai? O tuo pačiu labai paprastai – ar pajus šilutiškiai bei miesto svečiai šias statybas? Ir žinoma, pats svarbiausias - kada  įvyks naujos autobusų stoties atidarymas? Nors šis, paskutinis, turėtų būti labiau adresuotas ne direktoriui, tačiau įmonės vadovas vis vien kažką turėtų žinoti. Tačiau to nepavyko sužinoti.

 Šią temą galima būtų vystyti ir plačiau. Ne vienas šilutiškis laukia ne tiek naujos autobusų stoties, kiek drauge su juo Tilžės gatvėje suplanuoto prekybos centro. Kas tai bus – oficialiai dar nėra žinoma. Įvairių spėlionių pakurstė tai, kad balandžio 26 dienos Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas, leidžiantis Šilutės autobusų parkui įsigyti komercinės paskirties žemės sklypą Tilžės g. 22. Kitaip pasakius,  leido nusipirkti iki šiol jų naudotą 1,5351 ha. žemės sklypą. Taip pat visuotinai žinoma, kad vienas iš ne taip seniai į Lietuvą atėjusių prekybos tinklų, savo parduotuves stato ant išimtinai savo žemės. Greičiausiai klausimų šia tema būtų galima kelti ir daugiau. Belieka tikėtis, kad anksčiau ar vėliau į juos visus bus atsakyta.


Straipsnio komentarai

Joo2017-09-19
Demokratinėje šalyje bijo prisišnekėti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Prielaida2017-09-18
Žinant krašto kontekstą, pilnai gali būti kad autobusų parko direktorius ryte rado ekskavatorius berausiančius jo teritoriją. Bandant išsiaiškinti, iš baltų rūmų gavo per snapą. Žmogus įsižeidęs, bet jei bangas kels antro karto per snapą nebus, tad ir tyli. Bet čia tik prielaida. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jau tikrai.....2017-09-18
pats Arturas Stonkus nesugalvojo perkelti autobusus kazkur ir pradeti kasti kiema. Gal jam Savivaldybes vadovai nurode nebendrauti su ziniasklaida, cia ne jo asmeninis uabas, tai ta jis ir daro. Kam cia tie paistalai, kad direktorius su tavim nekalba. Ateis laikas ir viska suzinosit. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ot steaipsnis2017-09-18
Parase kad nieko nezino ir nesuzinojo. Oi kaip idomu :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
paliks tokį pastatą likimo valiai kaip ir kultūros namus kad apleido 2017-09-18
o tai kas bus su autobuso stotim tada Komentaras patinka Komentaras nepatinka