Savo vaiko sveikata rūpinkitės ne dėl „varnelės“

2017-09-20

Dabar net perpus pigiau ikimokyklinukams ir moksleiviams atliekamas 7 profilaktinių tyrimų komplektas „Medicina practica“ laboratorijoje. Nauji mokslo metai jau atėjo, o išsamūs kraujo tyrimai jau atlikti? Paskubėkite!

Labai klysta tie tėveliai, kurie mano, kad darželiai ir mokyklos tik gaišina jų laiką kasmet rugsėjį pareikalaudami vaiko sveikatos pažymos. Aišku, ji tampa „popierėliu“, jei atžala patikrinama tik dėl „varnelės“. Todėl labai svarbu dėl savo vaiko sveikatos pasistengti daugiau.

Kasmet šalyje daugėja sergančių vaikų. Juos jau kamuoja ir suaugusiųjų ligos. Norint geriau įvertinti sveikatos būklę vien tik bendro kraujo tyrimo per maža. Todėl „Medicina practica“ laboratorija sudarė galimybę pasirinkti išsamesnį vaikų profilaktinį ištyrimą. 

Sudarytame komplekte – 6 kraujo (vienas paėmimas) ir 1 šlapimo tyrimai. Jie atskleidžia vaiko organizmo daugelio sistemų būklę.

Bendrasis kraujo tyrimas – tai atskaitos taškas įvertinant sveikatos pokyčius. Bendrasis baltymo tyrimas – bendros organizmo, mitybos būklės, patinimų įvertinimas. Gliukozės tyrimas – energijos šaltinio rodiklis, perspėja dėl cukrinio diabeto. Kalcio tyrimas parodo kaulų būklę.

Feritino tyrimas leidžia anksti pastebėti geležies stokos anemijos grėsmę. Vitamino D tyrimas – imuninės sistemos atspindys. Bendrasis šlapimo tyrimas – inkstų ir šlapimo takų veiklos rodiklis.

Gerai žinoma, kad liga lengviau sustabdoma, kai ji anksti diagnozuojama. O jeigu tyrimai parodo, kad jūsų vaikas yra sveikas, būna daug ramiau gyventi ir džiaugtis atžalos pasiekimais.

Beje, kiekvieno vaiko, akcijos metu išsityrusio „Medicina practica“ laboratorijoje, laukia dovana – firminis atšvaitas! 

------------------

AKCIJA vaikams iki 18-os metų amžiaus, bet akcija gali pasinaudoti ir jų tėveliai! Tik 19 Eur, net 50 % nuolaida tyrimų komplektui – 6 kraujo (vienas paėmimas) ir 1 šlapimo tyrimai – MEDICINA PRACTICA laboratorijoje Lietuvininkų g. 12-22 , Šilutė. Mob. tel. 8 640 73182. Aukščiausi kokybės standartai. Prieš tyrimą būtina bent 12 val. nevalgyti. Iš anksto registruotis nereikia. Akcija – iki rugsėjo pab. Interneto svetainė: www.medicinapractica.lt

 

Šilutės UAB Medicina practica laboratorija padalinys ŠVENČIA VIENERIŲ METŲ GIMTADIENĮ!  Kviečiame atlikti kraujo tyrimus mūsų laboratorijoje ir dešimt pacientų, kurie pirmi atliks tyrimus rugsėjo 19-22 dienomis, NEMOKAMAI gaus lojalumo kortelę, kuri užtikrina garantuotas nuolaidas. Mes rūpinamės Jūsų sveikata!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?