Trys eismo įvykiai, atnešę didžiulių nuostolių

2015-01-02, Stasys BIELSKIS

Atsitrenkė į nematomą traktorių

Gruodžio 22 d., pirmadienio vakarą, apie 17 val., Berciškės kaime (Saugų sen.), kelyje Šilutė–Klaipėda, į kelią tamsoje išvažiavęs be gabaritinių šviesų 46 metų traktorininkas buvo sustabdytas policijos. Bet pareigūnai vairuotojui leido tęsti kelionę. Netrukus į nematomą traktorių „Belarus“ rėžėsi lengvasis automobilis.

Automobilis „Mazda 323“ įsirėžė į traktoriaus galą ir nubloškė tą traktorių į šalikelę. Lengvasis automobilis irgi buvo stipriai apgadintas.

Šio eismo įvykio metu žmonės rimtesnių traumų nepatyrė. Teigiama, kad dėl šios avarijos kaltas 68-erių metų „Mazda 323“ vairuotojas, mat jis nepasirinko saugaus greičio ir atsiradus kliūčiai nesuspėjo laiku sustabdyti transporto priemonę.

Ugniagesiai gelbėtojai nuvalė ant kelio pažirusius stiklus bei išsiliejusius tepalus.

Avarijos kaltininko kaltę norėjo prisiimti draugas

Taip pat praėjusio pirmadienio vakarą kelio Švėkšna–Kvėdarna dešimtajame kilometre, netoli Žąsyčių kaimo, į medį atsitrenkė lengvasis automobilis „BMW 520“.

Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai pamatė prie automobilio buvusį 29-erių metų amžiaus sužalotą vyriškį ir jį išsivežė į ligoninę. Nuo vyro sklido alkoholio kvapas. Ligoninėje vyriškiui nustatė kojos lūžį ir daugybinius kūno sutrenkimus.

Atvykę policijos pareigūnai prie sudaužyto automobilio rado 25-erių metų jaunuolį, kuris jiems sakė, kad jis vairavo tą „BMW 520“. Policininkai greitai išsiaiškino, kad tas jaunas vyras neturi vairuotojo pažymėjimo. Į alkoholio matuoklį jis įpūtė 0,35 promiles.

Tariamas vairuotojas buvo visiškai sveikas, nesusižalojęs, todėl pareigūnams kilo įtarimų, ar tikrai jis vairavo. Juk automobilis į medį rėžėsi vairuotojo puse.

Šį jaunuolį pareigūnai nusivežė į policijos komisariatą. Ten jam išaiškino atsakomybę už avariją ir už melagingus parodymus. Tada vaikinui praėjo noras prisiimti kaltę už draugą. Jis prisipažino, kad  tuo automobiliu jis išvis nevažiavo.

„BMW“ neprasilenkė su vilkiku

Praėjusio antradienio vakarą, apie 18 val., kelyje Šilutė–Klaipėda, prie Saugų gyvenvietės, lengvasis automobilis „BMW 525“ susidūrė su vilkiku „Renault”.

„BMW 525“, neprasilenkęs su vilkiku, trenkėsi į jo degalų baką. O kai nuo jo atšoko, dar susidūrė su pro šalį važiavusiu lengvuoju automobiliu „Peugeot”.

„BMW 525“ vairavęs 27-erių metų vyriškis teigė, kad vilkikas posūkyje buvo išvažiavęs iš savo eismo juostos. O vilkiko vairuotojas baltarusis tvirtino priešingai – „BMW 525“ skriejo kelio viduriu.

Šio eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Tik buvo apgadintos automobiliu „Peugeot” vežtos kalėdinės dovanos.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?