Dideliu greičiu lėkusi 20-metė saugiškė sukėlė avariją

2017-09-24
15min.lt nuotr.
15min.lt nuotr.

Priekulės aplinkelyje šeštadienio rytą įvyko avarija. Jos metu sužaloti abiejų į avariją patekusių automobilių vairuotojai ir keleiviai.

Kaip pranešama, avarija įvyko apie 10-11 val. Į įvykio vietą išskubėjo medikai bei policijos pareigūnai. Kaip paaiškėjo, kaktomuša susidūrė 20-metės vairuojama „Honda Civic“ ir „Volvo V50“, kuriame važiavo šeima – vyras, nėščia moteris ir kėdutėje sėdėjęs mažylis. 

Avarijos metu nukentėjusi šeima išvežta į ligoninę, medikų globon pateko ir „Hondos“ vairuotoja. 

Liudininkų teigimu, automobilio „Honda“ vairuotoja pasirinko nesaugų greitį ir dideliu greičiu lenkė Priekulės aplinkeliu važiavusį automobilį. Grįžusi į savo juostą „Honda“ staiga vėl iššoko į priešpriešinį kelią ir susitrenkė su „Volvo“. 

Tik maždaug metų vairavimo stažą turinti jauna mergina, kaip manoma, nepasirinko saugaus greičio ir neįvertino kelio aplinkybių, kuris yra vingiuotas.

15min.lt

 


Straipsnio komentarai

Ali2017-09-26
Galvoji tiems į kuriuos pataikė rūpi? Šiandien šilokarčema rašė jog vaikelį šeimyna prarado per ją. Tu galvoji jiems rūpi ji kai prarado brangiausią šeimos turtą? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rita2017-09-26
Per toki lengvabudiskuma nukentejo negimes mazylis,jo mama ,tetis.Baisu.....kazin ar imanoma kaltininke kuom nors pateisint...vargu.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
opa2017-09-25
ligonineje girdejau jog ta kaltininke nebevaikscios. manau pakankama bausme uz jaunystes sekundes klaidele Komentaras patinka Komentaras nepatinka
@2017-09-25
Per tokia mudake nukentėjo kiti žmonės. Tokiom išvis teisės atimti, jeigu nemoka važiuot. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tik už vairo ir lekia akis išplikę 2017-09-24
durniams laisvė kapuose daug vietos tik pirmyn tik lėkim lėkim kapai laukia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?