Vakaras su dainuojamąja poezija

2014-12-30, Gerda BELOKOPYTOVA
(Iš kairės) L. Kašėtienė, Ž. Adomaitienė, A. Nausėda ir M. Budraitis susirinkusiesiems dovanojo nuoširdumo kupiną vakarą.
(Iš kairės) L. Kašėtienė, Ž. Adomaitienė, A. Nausėda ir M. Budraitis susirinkusiesiems dovanojo nuoširdumo kupiną vakarą.

Prieš didžiąsias žiemos šventės „Muzikinė paletė“ tradiciškai šilutiškius, dainuojamosios poezijos mėgėjus, sukviečia pasiklausyti išskirtinių kūrinių. Šie metai ne išskirtiniai, tad gruodžio 22-ąją ir vėl subūrė renginys „Pavakarokim“.

„Muzikos paletė“ – tai dainuojamosios poezijos atlikėjų klubas. Jį sudaro Šilutės rajone bei už jo ribų gerai žinomi atlikėjai, kūrėjai Adas Nausėda, Liuda Kašėtienė bei Žydrė Adomaitienė.

Jau 5-ąjį kartą „Muzikos paletės“ atlikėjai bei Marijus Budraitis pakvietė į jaukų, ramuma alsuojantį renginį „Pavakarokim“.

Tai renginys be pompastikos, tačiau itin nuoširdus ir dėl to itin pamėgtas šilutiškių. Jaukiai įsitaisę Kultūros ir pramogų centro II aukšto fojė klausytojai išgirdo ne tik naujus atlikėjų kūrinius, bet ir jau žinomus. Savo poeziją skaitė ir pats M. Budraitis. Renginio organizatoriai yra labai dėkingi VĮ „Šilutės miškų urėdija“ už paramą.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?