Naujasis Šilutės liberalų vadas Algirdas Gečas: „Jaučiuosi prisiėmęs didelę atsakomybę“

2017-10-04, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės (LRLS) skyriaus  visuotinio susirinkimo metu nuspręsta – skyriaus vairą nuo šiol vairuos Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, pedagogas istorikas Algirdas Gečas.

Jau rašėme, kad šių metų rugpjūčio 26 dieną LRLS Šilutės skyriaus pirmininko pareigų atsisakė Daiva Plikšnienė. Tai padarė nepraėjus nė metams, kuomet jas užėmė po to, kai atsistatydino iš vadovavimo skyriui Šilutės rajono savavaldybės tarybos narys Raimundas Ambrozaitis. Tiesa, D. Plikšnienė skyriaus pirmininko rinkimuose nemaža balsų persvara ( 27 prieš 15 ) laimėjo prieš vienintelį konkurentą -  A. Gečą, kuris buvo LR liberalų sąjūdžio kandidatas Seimo rinkimuose Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Rugsėjo 27 dieną skyrius vėl rinko naują pirmininką. Juo tapo A. Gečas, kurio kadencija turėtų trukti dvejus metus - jei tik nepersigalvos, neatsistatydins ar dar kokių kliūčių neatsiras. „Jaučiuosi priėmęs didelę atsakomybę. Gandai apie partiją daugiau nei metai laiko yra. Manau, esu su Liberalų sąjūdžiu, nesu susietas su korupciniais ryšiais. Galvoju, žmonės tai supranta. Taip įsivaizduoju, kad pakenkti neturėtų. Jei įrodys, kad partija kalta, tada bus priimti atitinkami sprendimai. Gali būti ir esminiai sprendimai, kad partija bus sunaikinta... Bet tikiuosi, kad taip nebus. Esu nuoseklus žmogus, nesiblaškau. Įsivaizduoju - pabėgti, pasitraukti – lengviausias kelias. Brandūs politikai turi stuburą, išlieka savimi. Manau, žmonės supranta, kad partijos viršūnėlės – tai nėra visi partijos nariai ir negali atsakyti už vadovybės sprendimus. Šilutėje 2015 metais suvienijome liberalias jėgas. Aišku, nutiko taip, kad liberalų ir centro sąjunga, kuri buvo stipri jėga, suiro, suskilo, išnyko. Mano mintis buvo, kad reikia susivienyti, susitelkti. Laikausi savo linijos“, -  tikino politikas.

Į partijos skyriaus pirmininkus buvo pasiūlytas ir Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Raimundas Ambrozaitis, bet šis atsisakė kandidatuoti.

Išrinkti ir skyriaus pirmininko pavaduotojai - Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, veterinarijos gydytojas Vidmantas Gečas bei verslininkas Saulius Bukantas.


Straipsnio komentarai

Jonas2017-10-04
Politikai tiek seime tiek partijose tik ir dalijasi postais,verda politiniame puode,kuris greičiau suvirs ir užleis vietą kitam. Norėtusi,kad tos partijos visos visai išnyktų ir atsirastu koks nors naujas darinys be ilgalėžuvių politikų kurie daug žada o nieko nedaro. Vis tik kaltina pensininkus,kad nori didesnių pensijų,verslininkus,kad mažai moka mokesčių,naikina švietimą no kurio priklauso ateities likimas.Ai tegu juo galas ima. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vieni pletkai 2017-10-04
didelė atsakomybė o darbo nulis žmonių naudai Komentaras patinka Komentaras nepatinka