Traksėdiškiai gyvens sveikiau – įsigijo treniruoklius

2017-10-08, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Bendruomenės nariai džiaugiasi ir nekantriai laukia, kada galės išbandyti lauko treniruoklius. Asociacijos nuotr.
Bendruomenės nariai džiaugiasi ir nekantriai laukia, kada galės išbandyti lauko treniruoklius. Asociacijos nuotr.

Asociacija „Traksėdžių viltis“ įsikūrė 2012-aisiais ir nuo pat veiklos pradžios siekė sukurti patrauklią aplinką savo kaimo žmonėms, pagerinti gyventojų laisvalaikį, didinti jų užimtumą bei bendruomeniškumo jausmą organizuodama įvairius renginius, vykdydama projektus. Ir jai tai neblogai sekasi.

Metų pradžioje bendruomenė rinkosi į visuotinį susirinkimą – suplanavo metų veiklas, diskutavo, kokius projektus teikti. Daugelis pareiškė norą, kad bendruomenės gyvenimą suaktyvintų lauko treniruokliai. Todėl asociacija ir pateikė projektą „Sportuokime visi – maži ir dideli “ Žemės ūkio ministerijai. Netrukus pasiekė džiugi žinia – jiems skirtas 5664,12 eurų parama lauko treniruokliams įsigyti. 1075 eurus bendruomenė pridėjo iš savo lėšų.  Dabar įranga jau sumontuota. Laukiama, kada sustings betonas ir bus galima ja naudotis. Neabejojama, kad įgyvendintas projektas skatina kaimo gyventojų partnerystę - bendruomenės nariai jau dabar planuoja organizuoti treniruotes, svarstoma,  kaip būtų galima pasidalinti informacija apie sporto naudą jų sveikatai su visuomene. Ketinama ateityje šia tema organizuoti ir paskaitas.

Bendruomenės pirmininkė Eglė Paulauskienė tikino, kad treniruoklių gyventojai tikrai labai laukė. Moteris neabejoja, kad projekto tikslas - skatinti bendruomenės narių įsitraukimą į bendrą veiklą, siekti, kad bendruomenės nariai sportuotų ir rūpintųsi sveiku gyvenimo būdu, bus pasiektas. „Norint pagerinti Traksėdžių kaimo gyventojų užimtumo kokybę, bendruomenei labai reikalingi lauko treniruokliai. Bus sudarytos sąlygos visiems nariams ir kitiems gyventojams naudotis įsigyta įranga, organizuojant įvairius švietėjiškus ir kitus renginius, susitikimus. Įsigytomis priemonėmis naudosis „Traksėdžių vilties“ bendruomenės nariai, svečiai.  Naudojama įranga palengvins ne tik bendruomenės aktyvo darbą, bet ir leis Traksėdžių ir aplinkinių kaimų gyventojams mėgautis kokybišku laisvalaikiu“, - tikino pašnekovė. Ji tikisi, kad neatsiras tokių, kurie norės įrangą sulaužyti. Jau suplanuota ir oficiali treniruoklių atidarymo šventė. Ji bus suorganizuota spalio 14 dieną. Laukiami bus visi – ir maži, ir dideli.


Straipsnio komentarai

Pajudėkim2017-10-17
Bet negatyvo pas žmones. Tai reikia nieko nedaryt ir sedėt pilvus išvertusiems? Žmonės darbo įdeda ir savo lėšas skiria. Pirma ne komentuoti reikia pulti, pamąstyti kuo aš galėčiau prisidėti ar sudrausminti niekadėjus. Ne internete nepasitenkinima reikšti. Yra juk posakis „jei nori kažką pakeisti - pradėk nuo savęs. ”
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
mokinys is Traksedziu gimnazijos2017-10-09
rasyti ismok,nes neaisku ka norejai parasyt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas pakels koja jei ne pats 2017-10-08
pirma traksėdiniai vaikus lai auklėją nespėja pastatyt o kaip jau sulaužytas yra ir visi šventi ir visi geručiai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?