Klastingai spyrė į galvą policininkui

2017-10-08, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Vėlyvą rugsėjo 30-osios vakarą Šilutės rajono kelio griovyje aptikta „Audi A8“, o šalia jos gulėjo  vyras, kuris vėliau užpuolė policijos pareigūną. Tai buvo aršiausias vairuotojas iš trijų, kurie  vairavo savaitgalį automobilius neblaivūs.

Prisipažino, kad vairavo

Tauragės apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas informavo apie tai, kad rugsėjo 30 dieną, 22 valandos 57 minutės, kelyje Šilutė – Šilalė, rastas į griovį nuvažiavęs automobilis, o šalia jo ir neblaivus vyras, gimęs 1976 metais. Šis pareigūnams prisipažino, kad vairavo neblaivus. Vairuotojui nustatytas 2,27 promilių girtumas ir jis buvo sulaikytas Po kelių valandų, spalio 1 dieną, apie antrą valandą nakties, Šilutėje, policijos tarnybiniame automobilyje, vyras, kuris buvo vežamas į Tauragės apskrities VPK areštinę, koja spyrė 1986 metais gimusiam Tauragės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus Kelių patrulių būrio vyriausiajam patruliui į galvą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui ir vairavimo išgėrus, kai alkoholio kiekis kraujyje viršija 1,5 promilės.

Sulaikyti dar du vairuotojai

Pirmąją spalio dieną apie 15 valandą 34 minutės pareigūnus pasiekė informacija, jog pranešėjas įtaria, kad galimai neblaivūs asmenys važinėjasi su tamsiai mėlynos spalvos automobiliu „BMW“. Vairuotojas važinėjo pagrindine gatve, nesaugiai manevruodamas, kliudydamas šaligatvių bortelius, atsitrenkdamas į stulpelius. Atvykę pareigūnai, Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Vilkyčių kaime, Skvero gatvėje pastebėjo stovintį mėlynos spalvos „BMW“ markės automobilį, kurio variklis buvo įjungtas, automobilyje prie vairo sėdėjo neblaivus jaunuolis, gimęs 1989 metais. Jam nustatytas 2,63 promilių girtumas. Susisiekus su pranešėju, šis patvirtino, kad automobilį vairavo būtent šis jaunuolis. Vairuotojas sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tos pačios dienos vakare, apie 20 valandą 40 minučių Šilutės rajone, Šylių kaime, Sodų gatvėje sustabdytas kitas automobilis „BMW“. Jį vairavo taip pat neblaivus vyras. Jam  alkoholio matuoklis parodė 1,64 promilių girtumą. 1989 metais gimęs vyras sulaikytas.   Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pliaupiantis lietus Jums sukėlė problemų?