Po artimųjų smūgių – šešiametis paimtas iš šeimos

2017-10-12, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Galimai prieš berniuką smurtą naudojo ir tėvas, ir sugyventinė. Asociatyvi nuotrauka.
Galimai prieš berniuką smurtą naudojo ir tėvas, ir sugyventinė. Asociatyvi nuotrauka.

Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, spalio 4 dieną buvo sumuštas mažametis. Jis pristatytas į gydymo įstaigą. Smurtautojai sulaikyti. Jie kaltės nepripažino.

Vaikas yra gimęs 2011-ais metais. Pirminiais duomenimis prieš berniuką smurtą naudojo tėvas arba jo sugyventinė, gimusi 1973 metais. Vaikui gydymo įstaigoje nustatyti kūno sumušimai, kraujosruvos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Berniukas perduotas šeimynai „Vaikiškos svajonės“. „Galimai prieš berniuką smurtą naudojo ir tėvas, ir sugyventinė. Smurtautojai sulaikyti, savo kaltės nepripažįsta. Ar jie buvo blaivūs tokių duomenų policija neturi, nes įvykis įvyko anksčiau.  Kodėl berniukas buvo sumuštas, šiuo metu atsakyti negalime. Vyksta apklausa“, - ketvirtadienį popiet sakė Tauragės apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė.

Ar šeima buvo žinoma Šilutės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui? To klausėme vedėjos Indros Pranaitienės. „Dėl minėto įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, todėl negaliu komentuoti detalių. Berniuką į ligoninę pristatė mūsų skyriaus specialistai. Vaikas šiuo metu saugus, tėvams jis nebus grąžintas, rengiami dokumentai dėl laikinosios globos nustatymo ir globėjo paskyrimo vaikui“, - trumpai paaiškino vaikų teises ginanti specialistė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pliaupiantis lietus Jums sukėlė problemų?