Trečiadienio horoskopas – gruodžio 31 d.

2014-12-30, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kačiukas
Fotolia nuotr. / Kačiukas

Paskutinė 2014-ųjų metų diena... Kas laukia? Ką pranašauja žvaigždės? Kviečiame sužinoti!


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Paskutinę metų dieną labiausiai rūpinsitės savo finansiniais reikalais. Seksis būti ten, kur reikia ir tuo metu, kai geriausiai galite pasirūpinti savo piniginės storiu. Be abejo, tam pasitelksite ir savo profesines galias. Šie prioritetai nesikeis ir naujametę naktį. Todėl visi, linkintys jums ne ko kito, o pinigų – pataikys tiesiai į tikslą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Išlydėdami senuosius, būkite savimi. Daugiau nieko iš jūsų nereikalaujama. Nebent jūs patys nuspręsite būti reiklūs sau. Ir tai nėra keista, nes jums skirta kurti tinkamą aplinką Naujųjų sutiktuvių šventei ir diktuoti sąlygas – Mėnulis jūsų ženkle. Todėl ir jums, ir su jumis esantiems, svarbiausia patenkinti visus šešis savo pojūčius.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galėsite naudoti paslėptas galias savo tikslams pasiekti ir kitiems padėti. Tačiau už asmenines iniciatyvas dažniau rinksitės atsitraukimą, stebėjimą ir progas pabūti kuo toliau nuo pagrindinių dienos įvykių. Tai nereiškia, kad Naujieji praeis pro šalį – žvelgdami iš šalies, geriausiai įminsite naujametės nakties mįsles. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią paskutinę metų dieną jums nebus lygių, kai įsiliesite į kolektyvą ar draugų grupę. Vieni iš jūsų, dirbdami ir vėliau švęsdami, užims eilinių dalyvių gretas, tačiau kitiems seksis lyderių vaidmuo. Norėdami užtikrinti smagias Naujųjų sutiktuves, drąsiai burkite draugus, tačiau niekur neskubėkite. Tik skubėdami lėtai patirsite tikrąjį šventės skonį. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Visai nenusiminsite, jei šiandien rogutes dažniau tempsite į kalną. Tikėsite ir kitus įtikinėsite, kad tikslas pateisina priemones, ypač, jei dar prie to pridėsite daug sunkaus darbo ir pavaldinių paklusnumą. Gerai per dieną padirbėję, pasitikdami Naujuosius būsite pakylėti ir nevengsite pasigirti. Deja, ne visi supras, o jums teks palaukti, kol jūsų pasėtos sėklos sudygs.    

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Paskutinė metų diena jums bus įkvepianti ir pakylėjanti, nes jausite, kad atsiduriate ten, kur norite, sužinote tai, ko labiausiai reikia ir galite tinkamai save išreikšti. Saviraiškos galimybės atsiras tuomet, kai jūs, nepaisant savo racionalaus požiūrio, tikėsite jums suteiktais ženklais. Tačiau kažin ar apie tai verta diskutuoti naujametę naktį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien namuose ar šeimos narių dėka įvykdysite konkrečius ir naudingus pokyčius. Net jei šią naudą ir svarbą suprasite ne iš karto. Svarbu nesispyrioti, kai reikės ko nors atsisakyti ir paklusti žmogui ar jūsų likimą savaip koreguojančioms aplinkybėms. Tokiu būdu Naujųjų sutiktuvės jums gali tapti slenksčiu, už kurio – daugiau optimizmo ir vilties.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pagrindinė paskutinės metų dienos užduotis jums – tapti geras partneriais, gebančiais tikėti, pasitikėti ir įsiklausyti ne tik į kitų žmonių žodžius. Jų dėka stebėtinai gerai pamatysite tai, ko anksčiau pastebėti nepavyko. Palydėdami senuosius, pasistenkite nebūti vieni ar vieniši. O jei taip nutiko, uoliai kurkite partnerystės planus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien įvykusios permainos darbe, ar kitaip perdėliotos šachmatų figūros kasdienybėje, jums gali padėti pritaikyti savo įgimtus gabumus ar būti finansinių permainų pažadu. To dėka, šių metų pabaiga nebus tik kasdienės rutinos diena. Naujametę naktį maistas ir gėrimai bus labai svarbu, tačiau siekite, kad jų dėka jūsų kūne ir sieloje įsivyrautų harmonija.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena džiugins galimybe mėgautis paprastais džiaugsmais. O jūs būsite tie, kurie viskam suteikia paslapties, tokiu būdu padėdami sau ir kitiems sustiprinti pojūčius. Todėl nelaukite, kol kažkas kitas jus pakvies į naujametį karnavalą – patys jį surenkite. Ir nepaisant nuotaikingų kaukių, kurios be abejonės svarbios, prisiminimų bagažą didins maži, žemiški džiaugsmai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši paskutinė metų diena gali jums būti nedidelių, bet svarbių vidinių pokyčių ar jūsų sielos gelmėse vykstančių įžvalgų diena. Galbūt tai, ką suprasite, turės įtakos jūsų asmeniniam gyvenimui, atmosferai namuose ar santykiams su šeimos nariais. O Naujuosius sutikdami namuose ar svetur, bet kartu su šeima, jausitės geriausiai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors šiandien skubėti norisi mažiausiai, visur suspėti ir su daug kuo pasikalbėti jums yra svarbu. Dieną vienas iš draugų ar kolegų gali atskleisti savo kortas. O sutikdami Naujuosius, nepraleisite pro ausis nei vienos naujienos. Į šventę pakvieskite giminaitį, kaimyną arba pasisvečiuokite pas vieną iš jų, o jūsų linkėjimai tegul būna konkretūs ir praktiški. 


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?